Новий поворот у справі про побиття Вадима Макарюка

10 Липня 2019
У справі про побиття журналіста Вадима Макарюка є ще один, четвертий підозрюваний. Але він переховується від слідства. Про це сьогодні заявив начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Валерій Сокуренко. 
Поліція продовжує розслідування нападу на відеооператора Вадима Макарюка під час конфлікту в торговельному центрі «Барабашово», що стався на початку червня. Нагадаємо, трьох підозрюваних – Сергія Козлюка, Іллю Альошкіна та Олега Радченка суд відправив під домашній арешт. В поліції кажуть – у справі є ще один фігурант, який наразі переховується від слідства.
Валерій Сокуренко, начальник ГУНП в Харківській області
Стосовно підозрюваних продовжуємо працювати, офізичувати тих, хто був задіяний під час побиття журналіста. Ви знаєте, що небезпідставно підозрюваним були вручені підозри, одному з підозрюваних ми не вручили, тому що його не було на місті проживання – скоріш за все він покинув межі Харківської області, але думаю, що найближчим часом буде подано в розшук, щоб він був затриманий.
Також тривають розслідування щодо дій охорони «Барабашово» та службове розслідування щодо працівників поліції, які мали забезпечувати охорону порядку під час конфлікту підприємців.
Сергій Чиж, заступник начальника ГУНП в Харківській області – начальник слідчого управління
Стосовно дій працівників поліції – йде службове розслідування. На мою думку, напад стався на території Київського, а несли службу на території Московського. Там тяжких наслідків побиття не відбулося, і я вважаю, що основну функцію – охорону громадського порядку забезпечили. А те, що відбулося на території Київського району – так, на жаль відбулося, але ми ж не поставимо до кожного громадянина поліцейського.
На даний час у провадженнях призначено більше 10 експертиз, проводяться слідчі дії. Вадим Макарюк досі лікується, його поки що не допитали. Валерій Сокуренко каже – лише після лікування  можна буде завершити  судово-медичну експертизу щодо тяжкості травм постраждалого.
Оксана Кириченко, Дмитро Поздняков