Новий корпус у дитсадочку незабаром відкриють на Красноградщині

9 листопадаа 2018

У Красноградському районі відкриють новий корпус  у садочку для сорока дітлахів. Аби оновити дошкільний заклад, залучили кошти з різних джерел.

Наступного тижня до оновленого Піщанівського дитсадочку  підуть 80 вихованців – вдвічі більше, ніж до реконструкції. Міжнародна співпраця, яка розпочалась минулого року та особиста підтримка голови області Юлії Світличної дали змогу провести реконструкцію навчально-виховного комплексу.

Людмила Виноградова, заступник директора з навчально-виховної роботи Піщанського НВК 

Підключилась обласна адміністрація, на дах та утеплення дали великі кошти – майже 2 мільйони гривень. Тобто корпус готовий, щоб діти зайшли та відчули щастя.

Коштами міжнародних партнерів, місцевого та обласного бюджетів у дитсадочку провели внутрішні роботи,  купили меблі, ковдри, інвентар, музичні інструменти, встелили подвір’я тротуарною плиткою. У новому корпусі тепер два групових та спальних приміщення, медичний кабінет, харчоблок й музична зала. Тут розмістять 40 дітей – ще стільки, скільки виховували до цього часу.

Світлана Кривенко, Піщанський сільський голова

Тут – сучасні умови, й обладнання, яке відповідає освітнім програмам. Хоч ми живемо в селі, умови у нас тепер не гірші, ніж у міських дітей.

Село досить велике – в ньому живуть понад п’ять з половиною тисяч людей, які стояли у черзі, щоб влаштувати малечу до садочку. Тож відкриття нового корпусу полегшить вирішення проблеми.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

З’явилась необхідність створення нових дитячих садочків, а також створення додаткових місць у школах. Тому ми не відстаємо від побажань громади, плануємо на тих територіях, де, дійсно, є черга, щоб її скоротити, всім надати можливість ходити до дитячих садочків.

Загалом у 2018 році на Харківщині планують відкрити 20 дитсадків. Для більше ніж півтори тисячі дітей працюватимуть додаткові групи.

Оксана Кириченко.