Новий фізкультурно-оздоровчий комплекс незабаром з’явиться на Краснокутщині

1 Квітня 2019

На Краснокутщині до кінця цього року мають збудувати новий фізкультурно-оздоровчий комплекс. Розвиток спорту в регіоні  є пріоритетним питанням для голови Харківщини Юлії Світличної. На якому етапі знаходиться будівництво об’єкта – знають наші журналісти.

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Вадим Данієлян навідався до селища Краснокутськ, аби оглянути, як ведуться роботи з будівництва нового фізкультурно-оздоровчого комплексу. Будівництво такого масштабного об’єкта в області стало можливим завдяки підтримці та за ініціативи губернатора Харківщини Юлії Світличної.

Вадим Данієлян, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Юлия Олександровна Светличная – голова Харьковской облдержадминистрации – уделяет огромное внимание спорту, развитию спорта и строительству физкультурно-оздоровительных комплексов по всей Харьковской области. Это, конечно, и в Песочине, и в Золочеве и много-много другого строится по спорту. Я хочу сказать, что это реальная работа, реальные дела.

Будівництво комплексу в Краснокутську ведеться з листопада 18-го року. Наразі об’єкт готовий на 20%. Зробили фундамент та несучу конструкцію арки. Будівельники говорять, що основна частина робіт вже виконана.

Олександр Башко, директор підрядної організації

Проект цього спортзалу майже універсальний Пісочину, Краснограду, Золочеву. Строк будівництва складає з зупинками півтора роки. Якщо все буде гаразд, то в листопаді цього року ми його введемо в експлуатацію.

Подібного закладу для занять спортом в районі немає. У майбутньому в фізкультурно-оздоровчому комплексі зможуть займатися одночасно близько 200 людей. Поява такого об’єкта стане новою віхою у спортивному житті Краснокутщини, впевнені місцеві.

Олексій Белоцький, голова Краснокутської райдержадміністрації

Ми звернулися громадою до Юлії Олександрівни – підтримати нашу ідею будівництва комплекса у Краснокутському районі. У минулому році з обласного бюджету, завдячуючи підтримці нашого губернатора, були вже виділені кошти у розмірі 5,5 мільйонів і за ці кошти нам в минулому році вдалося зробити, що ми сьогодні маємо.

Вже очікується наступне надходження коштів для завершення будівництва. Всього на реалізацію проекту необхідно 30 мільйонів гривень.

Близько місяця тому голова Харківщини Юлія Світлична відкривала найбільший з усіх фізкультурно-оздоровчих комплексів області, що збудований в Краснограді. Тоді вона зазначила, що ще у трьох районах цього року з’являться такі Палаци спорту.

Олена Павличенко, Віктор Сєріков.