Нові спортивні комплекси незабаром з’являться у всіх районах області

Нові спортивні комплекси незабаром з’являться у всіх районах області
16 Травня 2018

У кожному районі Харківської області будуть побудовані нові спортивні комплекси. Про це заявила губернатор області Юлія Світлична. Вже сьогодні сучасні спортустанови з’явилися у Пісочині, Первомайському та Вовчанську. На своїй сторінці у соцмережі очільниця області повідомила, що йде зведення спорткомплексів у Золочеві та Краснограді.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Будуємо ще два нових спортивних комплекси. У Золочеві та Краснограді. Як і обіцяли. Сучасні та комфортні. Будуть ще краще, ніж попередні.

Юлія Світлична підкреслила, що майже 1500 дітей незабаром зможуть тренуватися у гарних умовах. Тут з’являться секції з баскетболу, волейболу, футболу, легкої атлетики, боксу, боротьби, таеквондо та карате.

Каркас майбутнього фізкультурно-оздоровчого комплексу, що у Золочеві, вже  зведений. Потреба у появі такого центру назріла вже давно, кажуть місцеві жителі. Тож чекають на його відкриття з нетерпінням.

Людмила Коротенко,  житель сел. Золочів

Сину 13 років буде. Обожнює футбол. Це наша мрія здійсниться. Дякуємо!

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

ФОКи будуємо там, де розраховують на це люди і де люди очікують. Додатково  буде 9 секцій для дітей і дорослих, частина яких буде обслуговувати не  тільки Золочівський район, а й суміжні райони, якщо на те буде необхідність.

Незабаром працівники розпочнуть роботи з внутрішнього оздоблення.  Здати споруду в експлуатацію планують до кінця цього року.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Такі ФОКи будемо будувати по всіх районах Харківської області. Саме там, де дітям потрібна інфраструктура для того, щоб займатися спортом, бути здоровими, бути успішними.

Юлія Світлична підкреслила, що Харківщина стає спортивною столицею України. Нагадаємо, нещодавно в Харкові пройшов міжнародний турнір з жіночого хокею. Також Харків приймав турнір з боксу серед збірних чотирьох країн.

Губернатор і сама веде спортивне життя. Днями Юлія Світлична на своїй сторінці в Facebook розмістила фото власних спортивних тренувань та закликала долучатися  до спорту інших.

Катерина Махова