Незабаром у Харкові пройде форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи».

13 Вересня 2018

Обласне керівництво готується до проведення наймасштабнішого економічного заходу року – 29 вересня на Харківщині відбудеться ювілейний форум «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!». Для економіки Харківщини і в цілому для України  – це нові мільйонні контракти з іноземними інвесторами, розвиток промисловості, нові робочі місця та загалом – підвищення рівня життя.

Підготовка до 10-го економічного форуму йшла протягом року – це домовленості, зустрічі, візити делегацій на підприємства області.  Форум  збере понад 600 учасників. Планується приїзд великої кількості іноземних партнерів, керівництва країни, народних депутатів, бізнесменів. Підтвердження участі надали представники 31 країни світу.

Андрій Колос, директор Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації 

Планується проведення пленарного засідання, яке називається «Глобальна економіка – погляд у майбутнє, формула успіху для країни», планується виступ керівництва країни та представників «великої сімки». Будуть обговорені основні напрямки розвитку країни, відношення з міжнародними партнерами, буде приділена увага ролі Харківської області в розвитку держави.

Далі планується проведення трьох дискусійних панелей – «Інтеграційна модель розвитку економіки», «Децентралізація – нові можливості для бізнесу» та «Креативна економіка – від нової освіти до нових індустрій». На цих панелях заплановані виступи та пропозиції представників Кабінету Міністрів та великого бізнесу.

Віктор Коваленко – заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Завдання влади, нашої команди на чолі з Юлією Олександрівною – це створення умов площадки, фундаменту для контакту ділових кіл, головна мета – створення потужного інвестиційного клімату, розгортання потужності,  залучення міжнародною допомоги. Протягом цього року зайшло декілька потужних IT компаній, які бачать тут великий потенціал.

Окрім сфери IT розраховують, що форум дасть можливість домовитися підприємцям Харківщини та міжнародним інвесторам про співпрацю у сільському господарстві, переробній промисловості, машинобудуванні. Готується підписання низки потужних контрактів та меморандумів.

Віктор Коваленко – заступник голови Харківської облдержадміністрації  

Об’єднати наші зусилля – і влади, і наших партнерів, щоб завантажити підприємства, контракти, розширювати робочі місця, розвиток соціальної сфери, підвищення зарплат, і інших благ для жителів області.

Вже не перший рік поспіль регіон нарощує кількість іноземних грошевих вливань, чого лише варті контракти з Хюндай, Шнайдер електрик,  компанією Nestlе,   МаутерОп Ukraine. До речі, остання компанія незабаром перенесе свій головний офіс із Києва до Харківщини.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Чекаємо бізнес-делегації з різних країн світу на чолі з послами цих країн, будемо організовувати зустрічі з Промисловою палатою, а також – окремими виробниками та підприємствами, щоб завантажувати їх та створювати нові робочі місця, підвищувати соціальні гарантії робітників і підвищувати соціально-економічний рівень нашої області.

Наступного дня після форуму проходитиме Великий Слобожанський ярмарок, куди запросили іноземні делегації – для того, щоб показати міць регіону у сільському господарстві харчовій та легкій промисловості.

Анна Почапська.