Нацгвардійці пройшли серію тактико-практичних занять

13 Вересня 2021

Навчання офіцерів – це не тільки теорія, але і обов’язкові практичні заняття. Так, – офіцерам – випускникам вищих навчальних закладів 2021 року провели серію тактико-практичних занять.

Дмитро Ситнік, т.в.о. заступника начальника Східного територіального управління НГУ

З 6-го по 10 вересня поточного року на території військової частини 3005 Східно-оперативного територіального об’єднання проводяться навчально-методичні збори з офіцерами – випускниками вищих навчальних закладів 2021-го року, які проходять військову службу у військових частинах Східно-оперативного територіального об’єднання, Національної академії Національної гвардії України та військової частини 2276 міста Охтирка. Основні зусилля направлені на здобуття офіцерами-випускниками практичних навичок, щодо організації службово-бойової діяльності та практичного виконання службових завдань

Протягом п’яти днів офіцери, із залученням інструкторів бойової підготовки, вдосконалювали свої теоретичні знання, щодо організації повсякденної службово-бойової діяльності підрозділів та практичні навички з тактичної, вогневої підготовки і тактичної медицини.

Анжела Шпичак, заступник командира батареї протитанкових керованих ракет

Це дуже неперевершена можливість для молодих офіцерів знову навчатися, отримувати знання з вогневої підготовки, практика потрібна завжди.

Ігор Шафігулін, офіцер Національної гвардії України, ветеран АТО

В 14 –м році я брав участь в АТО, був в гарячих точках, і нам не вистачало практичних навичок, практичного досвіду, саме дій з тактики. Зараз, на мою думку, нам дають велику можливість відпрацювати методично правильно, методично грамотно, всі дії, які ми повинні передати своєму особовому складу.


Випускники сумлінно підійшли до практичних занять і пишаються досягнутими результатами

Вікторія Калачник

Мій результат мене порадував. У мене вийшло що лише «добре» та «відмінно» оцінки зі стрільби. Тому вважаю , що мета занять була досягнута.

Ольга Сітковська