Народна депутатка Юлія Світлична побувала з робочою поїздкою у Близнюках

19 Лютого 2021

У Близнюківській центральній районній лікарні продовжують робити сучасний ремонт. Його розпочали ще у 2019 році за ініціативи Юлії Світличної, яка на той час була головою Харківської обласної державної адміністрації. Проте ремонт у лікарні завершити поки що не вдається. Світлична наполягає на завершені будівельних робіт у цьому році.

Близнюківська громада – найвіддаленіша в Харківській області. Тут проживає понад 19 тисяч людей. На всю громаду – одна лікарня. Щорічно близько 3 тисяч осіб проходить стаціонарне лікування у цьому медзакладі. У 2018 році за дорученням тодішньої очільниці області Юлії Світличної був розроблений комплексний проєкт реконструкції Близнюківської центральної районної лікарні. Він пройшов державну експертизу, а вже у  наступному році розпочалися ремонтні роботи.

Геннадій Король, Близнюківський селищний голова

Починаючи з 2000-х років, ми розуміли, що катастрофічна ситуація з якістю послуг саме через те, що приміщення не відповідають сучасним умовам. Починався сам конкурс та гранти, коли вона ще була губернатором, і я з нею особисто зустрічався не один раз про те, що давайте почнемо. Дякувати богу, тоді нас губернатор почув, і от сьогодні ми маємо вже такі успіхи.

Та поки що лікарні не вистачає обладнання, а деякі приміщення й досі не відремонтовані. Керівництво громади звернулося за допомогою до Юлії Світличної.

Геннадій Король, Близнюківський селищний голова

Ми зараз хвилюємося через те, що розуміємо, що в державі не вистачає коштів, щоб не припинилося фінансування. Зі свого боку, як громада, ми десяту частину бюджету, а то й більше будемо витрачати саме на цю галузь. Але без підтримки депутатів народних… ми розраховуємо на Юлію Олександрівну.

Юлія Світлична, народна депутатка України

У Близнюківській ОТГ потрібно вкрай закінчити реконструкцію ЦРЛ, яку розпочали разом з головою ОТГ Королем у 2019 році. Нарешті, у 2021-му вже поступило фінансування, тому будемо контролювати, щоб і фінансування було в строк забезпечене, і якість робіт була гарною, надійною, щоб люди могли користуватися нормальними якісними умовами.

Світлична зазначила, що в час пандемії питання медичного забезпечення людей повинно бути одним з найважливіших.

Юлія Світлична, народна депутатка України

Сьогодні ми повинні піклуватися саме про такі питання. Коли потрібно – всі державні службовці або чиновники піаряться на такій темі, як медицина, а коли доходить до діла – нікого немає. Тому будемо вимагати, і я особисто буду втручатися в ситуацію.

Світлана Сухомлин, Євгеній Карпенко