Нагородження до Дня юриста.

9 Жовтня 2018

Юристи відзначають професійне свято. Нагородження найкращих діячів в області права відбулось в Харківській обласній державній адміністрації. На урочистому заході побували і наші журналісти.

На початку урочистостей перший заступник голови області Марк Беккер висловив глибоку подяку юристам Харківщини за їх щоденну наполегливу працю та передав теплі слова привітань від очільниці області Юлії Світличної.

Марк Беккер, перший заступник голови Харківської облдержадміністрації

Работа, которую вы производите каждый день, ежечасно, способствует не только развитию юриспруденции Украины, но и способствуют развитию украинского общества.

Харківську юридичну школу правознавці та чиновники, які були присутні на святі, з гордістю вважають найпотужнішою в державі, яка є кузнею кадрів для  всієї України.

Віктор Коваленко, перший заступник голови Харківської облради

Дійсно, було сказано під час візиту Президента України, що Харківщина є юридичною столицею України. Я хочу наголосити на тому, що в Україні, дійсно, потрібна потужна правова база.

У Харкові не мало вищих навчальних закладів, які готують спеціалістів в області права. Серед них – юридичний, педагогічний, Каразінський університети, університет внутрішніх справ. Проте, не лише кількість правових факультетів визначає Харківщину кращою в підготовці висококваліфікованих кадрів, а й традиції, розказує ректор університету імені Каразіна Віль Бакіров.

Віль Бакіров, ректор Харківського національного університету ім. Каразіна

Здесь в 1853 году был создан первый в Украине юридический факультет. И это заложило основы традиций. Потому что эта 200-летняя традиция важна. Она помогает сохранять самое лучшее, самое ценное.

Проте, разом з цим, професія юриста потребує постійної роботи над собою – вдосконалення своїх знань та розширення поля діяльності, говорять спеціалісти. З тим, що робота юриста – це не тільки почесно, але і дуже відповідально, погоджується і Аліна Корнєва – одна з діячів в області права, яку сьогодні відзначили нагородою.

Аліна працює головним спеціалістом-юрисконсультом юридичного Департаменту облдержадміністрації вже два роки. В руках тримає грамоту, підписану головою області за вагомий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності, правопорядку та високий професіоналізм.

Аліна Корнєва, гол. спеціаліст-юрисконсульт юридичного департаменту Харківської облдержадміністрації

Дуже складна, дуже складна, дуже емоційна. Потрібно постійно моніторити ці новини заканодавства, ми допомогаємо людям, ходимо на прийоми, надаємо первинну правову допомогу. Праця наша складна, але вона дуже приємна, дуже.

Дівчина радіє привітанням та своїм колегам зичить всього найкращого як в житті, так і на професійному терені.

Олена Павличенко, Віктор Сєріков.