Надзвичайна подія у місті Лисичанськ сталась учора

4 Червня 2018

Подружжя з Луганщини, яке постраждало від вибуху газу, нині перебуває у Харківській лікарні невідкладної медичної допомоги. Надзвичайна подія у місті Лисичанськ сталась учора. Як повідомляє поліція Луганщини, попередньо вибух у приватному будинку стався внаслідок витоку газу. Фахівці припускають – це сталось через несправність газового котлу. Від вибуху постраждало подружжя. Чоловіку – 58, у нього – 90 відсотків опіків тіла. Його дружині – 56, у неї в опіках половина тіла. Нині вони в опіковому відділенні Харківської лікарні невідкладної медичної допомоги.

Станіслав Риболовлєв, в. о. зав. відділенням реанімації та анестезіології Харківської міської лікарні клінічної та невідкладної медичної допомоги

Какого-то благоприятного исхода, на данном моменте, мы прогнозировать не можем. Максимально оказана вся помощь, какая только возможна – инфузионная, антибактериальная, противоязвенная – все что возможно. Они в сознании, доступны к контакту, есть эмоциональное лабильность, но они обезболены и болевые рецепторы притуплены.

https://youtu.be/0wCQ_B17jrU?list=PLBNZxTXA2lZVgUOeaHF7nIfEbzUWZxl_-