Наближається до завершення будівництво нового дитячого садка в селищі Близнюки

20 Серпня 2019

Наближається до завершення  будівництво нового дитячого садка в селищі Близнюки. Об’єкт готовий на 85%. Наші журналісти мали змогу подивитися, який вигляд має дошкільний заклад зсередини та які зручності  матимуть дітлахи в новому садочку.

Новий дитячий садочок у Близнюках вже замайорів різнокольоровими фарбами. Загальну картину псують хіба що незавершені роботи з оздоблення території. Але незабаром тут з’явиться дитячий майданчик та охайні клумби. Близнюківці нарешті отримають новий дошкільний заклад, на який довго чекали.

Станіслав Подереча, заступник голови Близнюківської райдержадміністрації

В селищі Близнюки функціонує 2 дошкільні заклади, які на сьогоднішній день мають переповненість на 30-50%. Тобто ми не можемо закрити ту потребу, які мають на сьогодні молоді родини, через те було прийнято рішення розпочати реконструкцію старого приміщення банку «Україна» під дитячий навчальний заклад.

Колишня будівля, яка пустувала з початку 90-х років, була вкрай занедбаною і зовсім не пристосованою для потреб садочка. Тож  будівельникам довелось переробляти її майже повністю. Реконструкція будівлі під дитячий садочок стала можливою за  підтримки обласної адміністрації та особистої ініціативи губернатора Юлії Світличної.

Леонід Бондаренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської райдержадміністрації

Все робиться за новітніми технологіями. Ви бачите товщину стін. Буде тепло, затишно для наших діток.

Дитячий садок розрахований на 90 місць. Леонід Бондаренко показує приміщення першого поверху. Ремонт тут повністю завершено. Кожна кімната має свій колір, що досить приємно бачити в дитячому закладі. Серед того, що одразу оку не помітно – нова система опалення.

Леонід Бондаренко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Близнюківської райдержадміністрації

Весь перший поверх він обладнаний так званою системою «теплої підлоги». Тобто, не тільки система опалення буде гріти підігрівати, але й підлога. До речі, ми в цьому році опалювальному вже проводили тестування опалювальної системи. Весь перший поверх був запущений і система опалення працювала. Доволі тепло і комфортно.

Дитячий садок має свою окрему котельну. Це дозволить контролювати температуру в закладі та економити кошти.

Нова сантехніка – в санвузлах, витяжка – на кухні. Ці приміщення вже чекають на нові меблі, побутову техніку та інше приладдя. А от на другому поверсі ремонт ще триває.

Микола, будівельник

Зараз будемо крутити гіпсокартон. Надо поробить ці, щоб закрить вентиляції і будемо обшивать гіпсокартоном.

Станіслав Подереча, заступник голови Близнюківської райдержадміністрації 

Монтаж всіх перестінок, системи опалення, водозабезпечення, душові, санвузли. І всі останні речі, які сьогодні зроблені по першому поверху, сьогодні проводять такі роботи на другому поверсі. Маємо надію, що в грудні 19 року цей об’єкт буде зданий в експлуатацію.

Будівельники стверджують, що роботи завершать вже до зими. Жодних  перешкод для вчасної здачі об’єкта немає.

Наталя, жителька смт. Близнюки

У нашому поселкє зростає маленьке населення. І такий комфортний, такий чудовий такий жизнєрадісний, можна сказать, садочок, він буде дуже необхідний з усіма оцими їхніми комфортами.

Садочок розташований в центрі селища. Поряд – школа, Будинок культури. Добиратись сюди матусям з дітьми буде зручно. Останні кілька років голова області Юлія Світлична приділяє особливу увагу розвитку освіти в регіоні. І, як запевняє обласна адміністрація, так продовжуватиметься і надалі.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Близнюківський район Харківської області – маленький і віддалений. І, як завжди, до маленьких районів області була менша увага влади, як завжди, бути не може. Тому ми звертаємо увагу і допомагаємо таким маленьким районам. З 90-х років була проблема щодо нового приміщення дитячого садочку, адже черга в районі була надзвичайна велика.

Олена Павличенко, Макс Артамонов.