На Зміївщині відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям.

27 Серпня 2018

На Зміївщині відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Воно з’явилося у селищі Чемужівка. А у самому Змійові тривають ремонті роботи у інклюзивно-ресурсному центрі, що створюють на базі Зміївського ліцею номер один. Із робочим візитом там побували заступники голови облдержадміністрації Михайло Черняк і Євгеній Шахненко.

Інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами створюють на базі Зміївського ліцею номер один. Він розміститься на площі у двісті двадцять квадратних метрів. На даний момент ремонтні роботи у новому приміщенні тривають, але сама установа вже працює. Свою роботу тут почав вчитель – логопед, на якого вже давно чекали жителі району. Після відкриття тут запрацюють психолог, вчитель-дефектолог та вчитель лікувальної фізичної культури. Загалом у інклюзивно-ресурсному центрі буде навчатися понад п’ятсот учнів із особливими потребами зі всього району.

Євгеній Шахненко, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Юлия Александровна Светличная ставит задачу – дойти до каждого человека, дойти до каждого населенного пункта, посмотреть нужды всех людей и постараться их максимально решить.

Роблять на Зміївщині доступним не тільки освіту, а і спорт. Так, у селищі Чемужівка відкрили міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Рік тому губернатор області ініціювала будівництво сучасних спортивних майданчиків в усіх районах. У Зміївському районі подібний майданчик вже третій.

Михайло Черняк, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Змиевской район – это один из мощнейших районов, которому уделяется внимание со стороны губернатора Юлии Светличной, со стороны администрации в целом. Поэтому мы находимся в постоянной коммуникации и много чего сделано. Сегодня мы поехали посмотрели то, что уже сделано по разным программам, из разных источников финансирования – и государственного финансирования, и областного, и местного финансирования.

На честь відкриття майданчику місцеві футбольні команди провели на полі святковий турнір.

Юлія Котелевська.