На військовому арсеналі біля Балаклії знов пролунали вибухи

15 листопадаа 2019

Сьогодні біля Балаклії, на території військового арсеналу пролунали вибухи. Про це повідомили місцеві жителі в сомережах і почали публікувати відео. Подія сталася близько о пів на третю дня. Міський голова Іван Столбовий підтвердив цю інформацію.

Іван Столбовий, Балаклійський міський голова

Були поодинокі вибухи на арсеналі військової частини. Згодом вони припинились. На арсеналі працюють Міністерство надзвичайних ситуацій, пожежна частина, командир військової частини, оцінюють ситуацію. Потім дадуть більш широку інформацію.

Згодом на сайті Міноборони з’явилось офіційне повідомлення: на технічній території Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами здійснювалось планове знищення залишків боєприпасів, які не можна транспортувати. Пролунало близько 20 вибухів. При цьому постраждали четверо військовослужбовців, яких доставили до медичних закладів.

Нагадаємо, у травні 2018-го року біля Балаклії на Харківщині сталася пожежа на колишній технічній території 65-го арсеналу, де тривали роботи з очищення і розмінування залишків снарядів, які не розірвалися внаслідок пожежі у 2017-му році. Ще раніше, у березні 2017 року, на складах біля Балаклії спалахнула пожежа й почали вибухати боєприпаси. Майже 20 тисяч людей евакуювали з околиць складів радіусом 10 кілометрів. Пожежу згодом ліквідували. Як головну версію подій називали диверсію, хоча не виключали і версію службового недбальства.