На Сахновщині відкрили медіатеку та інклюзивно-ресурсний центр

31 Січня 2019

У Сахновщинській школі №2 відкрили медіатеку. За сприяння голови області Юлії Свіітличної, нові освітні простори почали з’являтися ще торік. Наприкінці 18-го року в області не було жодного району, де б не відкрили таку сучасну бібліотеку. Наразі робота обласної держадміністрації над покращенням освітнього процесу в області триває. Учні найвіддаленіших шкіл Харківщини отримують нові можливості для навчання.

До Сахновщини, у загальноосвітню школу №2  приїхав заступник губернатора Харківщини Анатолій Бабічев, аби оглянути як реформа освіти реалізується в одному з найвіддаленіших районів області.

Ми в Харківській області не зупиняємось і багато чого робимо для того, щоб змінювати освітнє середовище. Нова українська школа, яка сьогодні реалізується в нашій країні, це не лише слова, але й практичні дії.

Після знайомства зі школою, її учнівським і виховательським складом, заступник очільника області урочисто відкрив сучасну  медіатеку. До медіатеки вперше входять і учні.

Серед перших, хто побачили цей новий освітній простір, 9-ти та 11-класниці Аріна і Нана.

Нам дуже все подобається, все добре виконано і ми думаємо, що надалі будем тут багато часу проводити і дізнаватись новий матеріал.

У медіатеці можна буде не лише читати книжки, але й працювати з інтернетом, роздрукувати чи відсканувати необхідні матеріали і навіть переглянути фільм чи презентацію на екрані.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Я думаю, що всі отримали задоволення, що з’явилася медіатека сучасна з сучасним обладнанням, з сучасними книжками, з сучасними фондами. Це, дійсно, стане місцем комунікації для всіх учасників освітнього процесу. Впевнений, що навіть не освітнього, що у всіх буде бажання потрапити саме сюди для проведення будь-яких заходів.

Медіатеку створено за ініціативи та при особистій підтримці голови області Юлії Світличної. Загалом, останнім часом, зусиллями губернатора,  Сахновщинська школа отримала багато нового навчального матеріалу, розповідають освітяни, що значно змінило навчальний процес на краще.

Сергій Прокопенко, директор Сахновщинської школи №2

Дивлячись на те, як ідуть кошти нам, нам у попередньому році прийшов біологічний кабінет, з усією технікою, прийшов математичний кабінет, зараз він устанавлюється, прийшло 2 кабінети початкових класів – перший клас по Новій українській школі. Дітям це дуже подобається – зміни у освіті, батькам також подобаються ці зміни, тому ідем вперед.

Створення медіатеки, наголошує директор школи, надзвичайно важливо для сучасних дітей, адже значну частину знань вони черпають з інтеренету і сучасні методи навчання дадуть змогу більше заохотити дітей до знань.

Олена Павличенко, Віктор Сєріков.