На провулку Гурченко люди на кілька днів залишилися без водопостачання

13 Вересня 2021

Міська влада продовжує ігнорувати проблеми харків’ян. Так, на провулку Гурченко люди на кілька днів залишилися без водопостачання. Тільки після розголосу у соцмережах проблемою зайнялися комунальники. Та через застарілі комунікації аварії там стаються постійно. Детальніше – далі.

Днями у соціальних мережах мешканці будинку, що на провулку Гурченко, 3 поскаржилися на бездіяльність комунальників та міської влади. Все через те, що тут стався черговий витік води з трубопроводу. Замість того, аби вирішити проблему, комунальники відключили водопостачання.

Дом 3-Д уже четвёртые сутки фактически без воды. Никаких ремонтных работ не производится. Любая информация отсутствует.

Проблема утечки решена путём отключения!

Після розголосу у соцмережах у двір приїхала техніка Харківводоканалу. Проте місцеві мешканці кажуть, аварії тут стаються постійно. Через несправні комунікації люди потерпають від затоплених під’їздів та підвалів.

Надія, мешканка будинку на пров. Гурченко

Часто, очень часто. Вот этот люк вообще заливает, и эта вода течет если люк не отремонтирован, она же под дом течет, в подвал людям. Вот подъезд – в подъезд течет, он низко очень там вход, течет туда вода.

Люди говорять, що міська влада  також ігнорує проблеми із дорогами у дворах. Аварійна ситуація й з каналізаційними люками. На постійні звернення мешканців до мерії – реакції немає.

Надія, мешканка будинку на пров. Гурченко

Их надо не просто обсыпать щебенкой, их надо поднять, отремонтировать, поднять на уровень и потом дорогу сделать. И это вот один, там второй, по всему двору. Они в ужасном состоянии. И дорога ж уже разболтана. Плюс еще к Водоканалу вопрос: у нас есть люк на входе там, на въезде во двор, где перекрывалась вода на весь наш двор. Там все заржавело задвижка, краны, его закрыли, мусором засыпали и все.

Двори та під’їзди люди ремонтують самотужки, витрачаючи на це власні кошти та час. Люди розповідають, що аварійними сходами до під’їзду страшно підійматися та спускатися, особливо людям похилого віку. Та на звернення й прохання мешканців відремонтувати двори й під’їзди у середмісті Харкова міська влада, зокрема нині виконуючий обов’язки міського голови Ігор Терехов, не зважає.

Світлана Сухомлин, Євгеній Карпенко