На Новосалтівському ринку тривають роботи з ліквідації наслідків вчорашньої аварії на тепломережі

19 листопадаа 2020

На Новосалтівському ринку у Харкові тривають роботи з ліквідації наслідків вчорашньої аварії на тепломережі. Територія залишається огородженою.  Коли саме будуть звершені роботи комунальники не повідомляють. У прилеглих будинках зранку відновили подачу тепла.  Більше подробиць – у сюжеті Анни Почапської.

Это было где-то около 5-ти – девочки кричат, асфальт прогинается, хорошо, что она вернулась и стала на землю, и за ней хлопал и пошел пар.

Наталя стала свідком, як асфальт у прямому сенсі пішов з-під ніг. Жінка торгує на ринку, у кондитерському кіоску. Каже, що і зараз страшно працювати, бо пустоти є саме під торгівельними кіосками.

Наталя

 Теперь, я смотрю, что, наверное, работать мы не будем, потому что страшновато, они начинают сейчас копать и земля шевелится.

Як виявилося, сама аварія на тепломережах сталася не на місці провалу асфальту, а вище. У кілометрі від ринку, напроти Палачу дитячої творчості, вже декілька днів, як коммунальники лагодять мережі. Гаряча вода пішла далі, у результаті сталося підмивання ґрунту, саме в місці провалу. Як кажуть комунальники, аварію  біля Палацу дитячої творчості вже полагодили.

Анатолій, працівник КП «ХТМ»

Рвануло здесь, а подмыло там. По лотку порыв большой и там подмыло.  Рвануло хорошо, напор большой. Все, стареем и трубы. В течение ночи запустили тепло.

Жителі багатоповерхівок, що поруч, кажуть –  тепла та гарячої води не було вчора декілька годин. Вночі в квартирах вже стало тепло.

Ольга, жителька Салтівки

Вроде бы есть, но вчера не было часов пять, после 5. Наверное, часов до двух.

Торгівля на ринку наразі продовжується. Не працюють лише кіоски, що поруч з проваллями. Люди кажуть, що масштаби аварії можуть виявитися більшими, ніж наразі здається.

Наталя

Об этом надо говорить, когда рынок строили, надо было что-то сделать и продумать, не ставить на трасы, трубы поменять, вот они начнут копать, там пусто, там две остановки.

Борис

Как у нас обычно делается – сначала кладём асфальт, а потом делаем трубы, терпим, пока сезон, коммунальными услугами мало занимаются, это обидно.

Коли завершаться роботи з  ліквідації аварії  саме на території ринку поки невідомо, в «Харківських теплових мережах» ситуацію не коментують.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков