На літній відпочинок відправляться 100% дітей-сиріт області

На літній відпочинок відправляться 100% дітей-сиріт області
31 Травня 2018

Піклування про дітей, створення умов для їхнього розвитку та відпочинку – це постійна та щоденна робота, кажуть в обладміністрації. Результати цієї роботи підсумували перед «Днем захисту дітей».

Відкриття нових дитячих садків та шкіл, будівництво спортивних майданчиків та будинків культури, психологічна реабілітація та піклування про дітей-сиріт – все це – пріоритети роботи обласної влади. За словами заступника губернатора Анатолія Бабічева, Харківщина в минулому році посіла перше місце в рейтингу регіонів за охопленням дітей позашкільною освітою. За словами Бабічева, в районах області оновлюється матеріально-технічна база в будинках культури та спортивних школах. У Золочеві зараз будують нову школу мистецтв. Особливу увагу приділяють сьогодні дітям-сиротам, які входять у доросле життя. За державні кошти вже куплено 12 квартир та два будинки, але це – лише початок, говорить Бабічев.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Ми плануємо цього року придбати близько 30 квартир для дітей-сиріт і 5 будинків сімейного типу. Я впевнений, що завдання ми виконаємо.

Цього року на літній оздоровчий відпочинок відправляться 100% дітей-сиріт області. Неабияку увагу, за словами Бабічева, в області приділяють психологічній реабілітації дітей, особливо це стосується діток з соціально-неблагонадійних сімей.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Функціонують центри соціально-психологічної реабілітації дітей, таких 8 по Харківській області, приблизно на 216 дітей, але цифра постійно змінюється, це діти, які часто уходять з родин через жорстокість батьків і місце, куди вони направляються – центри психологічної реабілітації.

У цьому році в області відкриється 20 дитячих садків, говорить чиновник, чотири з них вже функціонують. Так, наприклад, вже завтра в Зміївському районі планується відкриття дитсадка.

Анна Почапська