На Харківщині зводять нові спортивні об’єкти

14 Березня 2019

На Харківщині продовжується розвиток спортивної інфраструктури. Так, у 5 районах області вже функціонують сучасні фізкультурно-оздоровчі комплексі.

Фізкультурно оздоровчий комплекс у Золочеві почав роботу місяць тому. Сьогодні комплекс працює у штатному режимі. Час у футбольному залі розписаний чи не по хвилинах. Зараз тренування у дітлахів 8-9 років.

За словами футбольного тренера Павла Кулікова, такий комплекс став подарунком не тільки для міста, а і для всього району. Раніше тренування з футболу доводилася проводити у маленькому залі дитячо-юнацької спортивноі школи. Нові ж умови відкривають нові можливості.

Павло Куліков, футбольний тренер

Во-первых, условия есть, инвентарь есть. Все есть, только брать и заниматься. Сказать только можно спасибо за такой прекрасный комплекс.

У захваті від нового спортивного комплексу і діти:

Валентин Коваленко

Він красивий, великий. Тут можна бігати багато.

Данило Мирошниченко

Тут більше поле і краще паси давати. У футбол стали більше грати і жонглювати нас навчили і бити по воротам.

Окрім футболу у фізкультурно-оздоровчому комплексі можна грати у волейбол, баскетбол, бадмінтон, а також займатися боксом, тхеквондо та вільною боротьбою. Всі заняття для дітей тут безкоштовні. Батьки, які привели малечу на секції, також мають змогу займатися спортом, для дорослих тут облаштували тренажерний зал. Загалом комплекс може приймати до півтисячі людей на день.

Олександр Стогній, директор Золочівського фізкультурно-оздоровчого комплексу

Різницю між старим ДЮСШ та ФОКом можна відчути. Це як між радянським і уже сучасним європейським – дуже велика різниця. Тут комфортні умови для занять. І зал гарний, і душові, роздягальні – все є.

За ініціативи губернатора області Юліі Світличноі такі сучасні спортивно- оздоровчі комплекси побудовані та працюють вже у п’яти районах області. І це тільки початок.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Мы продолжим эту работу, на этот год уже запланировано 3 района. Будем в целом продолжать программу, чтобы каждый район Харьковщины имел условия комфортные, современные для развития спорта.

Так, вже незабаром фізкультурно-оздоровчі комплекси з’являться у Дергачівскому та Чугуївському районах.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.