На Харківщині завершується збір ранніх зернових

26 Липня 2018

На Харківщині завершується збір ранніх зернових. В області ранніми зерновими культурами була засіяна територія у майже 740 тис. гектарів. Бачила збір ранніх культур Юлія Котелевська.

Це поле площею  у Красноградському районі. Тут нині завершуються збиральні роботи ранніх зернових культур.  Через дощі, строки робіт змістилися на п’ять діб, розповідає комбайнер Віктор Валько. Тож, зараз доводиться наздоганяти план.

Віктор Валько комбайнер

Рабочий день начинается с 8 часов утра. За рулем я нахожусь 12 часов. За это время, мы убираем 30 – 35 гектар.  Вообще, дней 12 нужно, чтоб убрать наши площади.

Всього на Харківщині ранніми зерновими культурами засіяно сімсот тридцять сім тисяч гектарів.  А напередодні у області намолотили перший мільйон тон зерна нового врожаю.

Олександр Нездюр директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА

Что такое миллион пшеницы. Это значит, что продовольственная безопасность области будет решена. Это значит, что половина из этого, наши аграрии могут выставить на рынок. И это значит, что в принципе результат, который мы планируем получить при тех погодных условиях, он в принципе будет удовлетворительным.

Цьогорічна врожайність не має вплинути на вартість хлібу, прогнозує директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Олександр Нездюр, директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА

У нас есть все основания говорить о том, что цена сегодня есть, она будет как-то колебаться больше – меньше. Но, в целом, мы не ожидаем и не видим никаких оснований к тому, чтобы сегодня что-то изменилось.

Що стосується соціальних сортів хліба, то ціни на десять сортів, що мають найбільший попит будуть незмінними на протязі року. Про це голова області Юлія Світлична домовилась із головою Національної асоціації промислового хлібопекарства. Це стало можливим  і завдяки розвитку хлібопекарської справи в області.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації 

Ми домовилися про те, що впродовж року не буде підвищуватися ціна на 10 соціальних сортів хліба, що мають найбільший попит. І це головне, для того щоб і мешканцям області була для цього користь і виробництво розвивалося.

Юлія Котелевська, Макс Артамонов.