На Харківщині вибори пройдуть у суворій відповідності до закону – заявила голова області Юлія Світлична

21 Січня 2019

На Харківщині вибори пройдуть у суворій відповідності до закону. Про це заявила голова області Юлія Світлична. Нагадаємо, таку позицію висловив і Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який підкреслив готовність поліції забезпечити порядок під час виборчого процесу і попереджати будь-які  спроби впливати на результати виборів Президента України. Юлія Світлична наголосила – Харківщина готова до законного проведення виборчого процесу.

Як повідомляє прес-служба Харківської обладміністрації, голова регіону вже ініціювала низку заходів,  покликаних не допустити фальсифікацій у Харківській області у ході майбутніх виборів.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Ніяких “схем” з обману людей, адмінресурсу, скупки голосів та інших “механізмів” фальсифікації виборів. Вже в найближчі дні проведемо координаційну нараду з обласними правоохоронними органами, громадськими організаціями, активістами і всіма причетними до виборчого процесу. Все має пройти в суворій відповідності з Законом. Будь-які провокації відносно будь-якого кандидата, незалежно від статусу і позиції, також будуть жорстко припинятися. Позиція однозначна. Визначатися з вибором будуть українці, а не “чорні технології” і брехуни.

Нагадаємо, чергові вибори Президента України  відбудуться 31 березня 2019 року. У разі, якщо кандидати не наберуть абсолютну більшість, другий тур відбудеться 21 квітня. Згідно з Конституцією, вибори Президента України відбуваються кожні 5 років.