На Харківщині вперше за часи Незалежності зводиться «з нуля» місцева дорога

28 Серпня 2019

На Харківщині будується «з нуля» місцева дорога – перша за часи Незалежності України. Йдеться про автошлях, який зводять в об’їзд міста Лозова. Крім того, триває масштабний ремонт дороги Мерефа – Лозова – Павлоград.

Автошляху Мерефа – Лозова – Павлоград вже більше 50 років. Деякі ділянки в Зміївському, Первомайському та Лозівському районах були зруйновані вщент. Тож голова області Юлія Світлична визначила цей напрямок одним із пріоритетних в дорожньому будівництві області цього року.

Юлія Свтілична, голова Харківської облдержадміністрації

Все іде за графіком, максимальними темпами. Бачимо деякі складні питання виробничого характеру, але було прийнято ряд управлінських рішень і, я думаю, що ми все вирішимо. Кожна копійка з державного бюджету повинна бути використана відповідно до належності. За цільовим призначенням.

Окрім відновлення понад 100 кілометрів дороги Мерефа-Лозова-Павлоград, що за підтримки голови області Юлії Світличної, внесена окремим рядком до державного бюджету, також триває ремонт  4 штучних споруд. Крім того, в об’їзд міста Лозова дорожники будують новий автошлях, протяжністю майже 2 кілометри. Нова місцева дорога на Харківщині зводиться вперше за часи Незалежності України, підкреслюють дорожники.

Ігор Турченко, директор ДП «Дороги Харківщини»

Закінчені вже земляні роботи, повністю відсипана основа покриття, також закінчені роботи з укладки ЩПС з цементом. Наразі ми бачимо на завершальному етапі роботи з укладання вирівнюючого шару бетону, ми його плануємо завершити до завтрашнього вечора і, починаючи з п’ятниці, ми почнемо вкладати верхній шар асфальтобетону. І з понеділка розпочнуться роботи з організації дорожнього руху та безпеки.

Об’їзна дорога значно зменшить навантаження на дорогу, що пролягає містом, говорить його голова Сергій Зеленський.

Сергій Зеленський, Лозівський міський голова

Завдячуючи Юлії Світличній, такий проект сьогодні уже в стадії завершення і я вдячний їй за те, що вона крім цього ще надала допомогу на поточні і капітальні ремонти трьох доріг. Я не говорю вже про район, там також були використані кошти – більше 20 мільйонів. Я можу в цілому сказати, що Юлія Олександрівна багато зробила для Лозівщини, коли почала свою роботу, коли створила команду і я пишаюсь тим, що я в цій команді.

Відновлення доріг у області – це один із пріоритетних напрямків роботи голови області Юлії Світличної. Що стосується дороги Мерефа-Лозова-Павлоград – ремонт на ній мають завершити до кінця цього року. А на зекономлені за рахунок торгів 6 мільйонів гривень відремонтують ще і комунальну дорогу.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.