На Харківщині триває ремонт доріг

На Харківщині триває ремонт доріг
31 Травня 2018

На ділянці між Губарівкою та Куп’євахою, що на трасі Харків-Охтирка, кипить робота. Капітального ремонту ця дорога не знала з моменту будівництва. А це було 62 роки тому.  Між тим, саме цей напрямок – один із найзавантаженіших  в області. Впродовж доби ним проходить близько 20-ти тисяч автівок.

Володимир Шаров, голова Богодухівської райдержадміністрації

Люди цього чекали. Роками, десятиліттями. Тому що неможливо було, скажем так, і шкільні автобуси, і, скажем так, і транспорт, і у нас сільськогосподарський район. У нас дуже багато техніки. Дуже багато проїжджає через цю дорогу  автотранспорту. Ця дорога вкрай необхідна була.

Ремонтувати, а на деяких ділянках  відновлювати практично з основи, трасу Харків –Охтирка почали у 2016-му році.

Євген Зражевець,   начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області

Початок ремонту цієї дороги був у2016-му році саме за особистим дорученням голови ХОДА Юлії Світличної  і дуже активній підтримці її, ми тоді ще розпочали і у перший рік –  у 16-му році , зробили 16 кілометрів поточного ремонту.

За 2017-й  рік встигли відремонтувати ще близько 20-ти кілометрів траси, а всього її довжина  – майже вісімдесят два кілометри. Втім, цього року дорожники обіцяють довести роботу до кінця.

Євген Зражевець, начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області

Це – найперший пріоритет в області. При активній підтримці і за дорученням Президента України Петра Порошенка,  ця дорога була включена в план,  і в цьому році ми доведемо стандарти цієї дороги до європейських.

Тобто –у  два шари,  з заїзними карманами,  горизонтальною і вертикальною розмітками.  З інформаційними знаками та усіма умовами, що зроблять безпечним і комфортним пересування всіх учасників руху, – розповідає очільник обласної дорожньої служби. Якість виконаних робот перевіряє особисто.

Євген Зражевець, начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області

Зараз ми проводимо найсучаснішим тепловізором вимір температури асфальтобетону. Тепловізор наводимо на асфальтобетонне покриття. І він моментально вимірює температуру – 141-142-143 градуси температура на цей момент асфальтобетону. Це входить в допуски і ми бачимо, що вирівнюючий шар просто відмінний.

З початку  сезону  на зазначеній ділянці  укладено 15 кілометрів  нового асфальтобетону  і відновлено 6 кілометрів основи. Щоденно тут працює 50 одиниць техніки і близько сотні працівників. Та найближчим часом  темпи планують збільшити і очікують на прибуття додаткового обладнання, що працюватиме над укріпленням узбіч.

 Ольга Шевченко