На Харківщині триває оновлення закладів освіти

21 Січня 2019

У Харківській області продовжують оновлення закладів освіти. Так, днями нове обладнання отримали одразу 2 навчальних заклади у Новій Водолазі.

Одразу 2 ліцеї у Новій Водолазі отримали нове шкільне устаткування. У Нововодолазькому ліцеї  №2 з’явилися нові сучасні кабінети хімії та біології.

Заступник голови Харківської облдержадміністрації Анатолій Бабічев передав сетрифікати Нововодолазькому ліцею №2 на два предметні кабінети, які були придбані за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Кабінет біології. Для того, щоб, дійсно, отримувати задоволення від навчання, не лише від життя, але і від навчання, бо життя без навчання не може відбуватися… Спасибі.

У минулому році Харківською обласною державною адміністрацією було виділено кошти у сумі 800 тисяч гривень для придбання предметних кабінетів. Відділом освіти Нововодолазької селищної ради були проведені закупівлі та придбані, в тому числі,  кабінети хімії та біології для опорного закладу – Нововодолазького ліцею № 2.

Вікторія Хатченко, викладач біології

Нове обладнання – це велике чудо в нашому житті, це чудо здійснення наших мрій, мрій, які об’єднали весь наш колектив і дитячий, і колектив колег, через те, що такі технології, які ми зараз бачимо, вони об’єднують нас із цілим світом.

Тим часом  у Нововодолазькому ліцеї №3 відбулося урочисте відкриття оновленого актового залу та медіатеки – сучасної бібліотеки, адаптованої для людей з особливими освітніми потребами.

Михайло Ступак, директор Нововодолазького ліцею №3 

Це сучасний освітній простір, який дасть нашим дітям не гірші можливості, ніж мають європейські діти, діти столиці, діти міста Харків. Тут сучасне обладнання, тут комп’ютери, Wi-fi, тут апаратура, яка з’єднана з тим самим вай-фаєм і дає модливість демонструвати фільми, робити презентації, круглі столи/

Ліцеїсти зможуть в медіатеці вільно користуватися інтернетом, готуватися до занять. Крім того, тут можна просто відпочити під час перерв. Учні вже оцінили нові можливості.

Олександра Ляшенко, учениця 10-го класу

Все очень новое здесь и хочется заниматься еще больше. Так мне нравится это все.

Вікторія Семенченко, учениця 10-го класу

Медиатека открывает нам очень много возможностей, мы можем сидеть с комфортом на пуфиках, читать журналы, играть в шахматы, очень интересный стол, большой, думаю, будет увлекательно играть, также это новые ноутбуки, которые открывают нам свободный доступ в интернет, здесь, действительно, хочется заниматься и делать домашнее задание.

Проект “Створення першої медіатеки Нововодолазької об’єднаної територіальної громади як інтерактивного публічного простору нового покоління” реалізовано у 2018 році в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад “Разом у майбутнє” за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

Ольга Сітковська, Юлія Котелевська, Макс Артамонов.