На Харківщині триває оновлення соціальних об’єктів

14 Червня 2019

На Харківщині продовжується активне оновлення медичних закладів. Один із таких прикладів – Богодухівська районна лікарня. Напередодні Дня медика керівництво області відвідало заклад та ознайомилось з ходом робіт.

Богодухівська центральна районна лікарня – у переддень професійного свята  співробітники закладу приймають вітання від керівництва області та демонструють, які зміни у них відбулися. За останні три роки лікарня, яка давно потребувала оновлення,  зазнала кардинальних змін.  До ремонту у закладі підійшли комплексно – зокрема, при оновленні поліклінічного відділення врахували необхідність енергозаощадних заходів – утеплили фасади, двері, зробили відмостки.

Микола Грищенко, директор Богодухівської центральної районної лікарні                

За останні три роки багато чого зроблено в нашому районі. Підтвердження слів, що, дійсно, губернатор дієвий, займає перші місця місця по рейтингу, я хочу сказати, що у нас в районі за Юлії Олександрівни зроблено дуже багато – при відділенні – капітальний ремонт даху, впровадження технологій енергозберігаючих, за її участі виділені кошти на заміну вікон на теплозберігаючі.

Крім того, замінили вікна  в хірургічному корпусі, зробили капітальний ремонт холу, денного стаціонару та стоматкабінету поліклінічного відділення.

А це вже реанімація, раніше вона мала зовсім інший вигляд. Зараз у ній ремонтні роботи зроблені з урахуванням сучасних вимог до медзакладів. На черзі – оснащення новим обладнанням.

До того ж, цьогоріч виділені кошти на капітальний ремонт та перепланування будівлі стаціонару для розміщення комп’ютерного томографа та оновлення системи водопостачання у поліклінічному відділенні.  З районної скарбниці виділені кошти на придбання медобладнання для фізіотерапевтичного відділення, на оснащення кабінету телемедицини, на придбання дентального рентгенологічного апарату.

Анатолій Бабічев, заст. голови Харківської облдержадміністрації

Богодухівська лікарня – одна з лідерів медичної галузі в області, сьогодні відвідав Богодухівську районну лікарню, передав вітання від Юлії Світличної всім медичним працівникам із їх професійним святом, подивилися ті ремонти, які проводяться, один з них – це проект, який реалізує GIZ  в рамках німецького партнерства. Декілька років тому нами були укладені партнерські відносини з цією організацією, тому сьогодні дуже багато проектів в області реалізується, в тому числі – медичному напрямку.

Так, завдяки співробітництву з німецькою урядовою організацією завершуються роботи з облаштування приймального відділення стаціонару. Виконані роботи щодо заміни комунікацій, опалення, трьох вхідних груп, збудований пандус, завершуються внутрішні оздоблювальні роботи.

Оновлення медичних закладів – один із пріоритетів у роботі обласної влади. Це неодноразово підкреслювала очільниця області Юлія Світлична. І ремонти ведуться у закладах всіх рівнів – як у обласному центрі, так і у всіх районах області. Темпи робіт із модернізації медичної галузі нарощуюються – лише за останній рік кількість об’єктів, де проводяться ремонти та оновлюється обладнання, виросло більш ніж у два рази.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

В целом за 2019-й год под реконструкцией и ремонтами сейчас уже находится более 70 объектов медицины. Гуманитарная сфера – приоритет на последующие несколько лет в области, мы будем уверенно двигаться вперед и наращивать темпы реконструкции и ремонта.

Значну частину робіт із оновлення закладів медицини Харківщини планують зробити цього літа.

Ірина Дергоусова, Ольга Сітковська, Макс Артамонов.