На Харківщині триває активне оновлення об’єктів соціальної інфраструктури

24 Жовтня 2019

На Харківщині триває активне оновлення об’єктів соціальної інфраструктури. І це є одним із пріоритетів у роботі голови області Юлії Світличної. Один з об’єктів, де нещодавно провели ремонтні роботи – дитсадок у Дергачах, там був повністю оновлений харчоблок.

Цей дитсадок – найбільший у Дергачах, його відвідують близько 200 дітей від від 2 до 6 років. Заклад звели 1985 року, харчоблок дитсадку вкрай  потребував ремонту, оскільки якщо інші частини закладу капітально оновлювались, то харчоблок – жодного разу.

Василина Фурда, зав. дитячого садку «Сонечко» 

Уявляєте, як це було – стара плитка, все побите, м’ясорубка працювала, що в нас діти прокидались, говорили нам – «А це вже нам обід готують»?-  Так вам вже обід готують, лягайте спати.

Втім нещодавно все змінилось – харчоблок у дитсадку повністю оновили. Дитсадок переміг у обласному конкурсі міні-проектів. Роботи провели завдяки співфінансуванню – зокрема, були виділені кошти з обласного та місцевого бюджетів:

Владислав Кисіль, перший заст. Дергачівського міського голови

300 тисяч виділено з обласного бюджету і 280 – з місцевого бюджету на ремонт. Зараз вся кухня повністю – від дверей до стелі – все нове. Все обладнання нове. Стало комфортніше, звичайно, санітарні норми.

Фактично цей харчоблок зробили «з нуля», оскільки у ньому оновили і замінили все. Зокрема, приміщення оснастили новим обладнанням. Встановлені нові стелажі, витяжка, духовка. Також тепер кухарі готують страви, користуючись новою м’ясорубкою та овочерізкою. У харчоблоці встановили нову посудомийку, морозильну камеру, холодильник та оновили приміщення для зберігання харчів.

Олена Жовтоног,  кухар дитячого садку «Сонечко»   

Та умови раніше вообще не було ніяких, було все старе. Все рушилося. Хорошо, очень хорошо зробили, машинки самі закинув, вона порізала і бистренько це все, духовки тоже хороші, нові, печуть хорошо.  Все новеньке, чистеньке.

У інших дитсадках Дергачів також провели ремонти харчоблоків. Роботи з оновлення дитячих дошкільних закладів тривають і у інших районах області.

Ірина Дергоусова, Євген Сєріков.

https://youtu.be/eOBRW7l55Qc