На Харківщині створять Агенцію регіонального розвитку

19 Грудня 2018

На Харківщині буде створено Агенцію регіонального розвитку. Про це під час брифінгу сьогодні повідомила заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Ірина Коновалова.

За її словами, це буде неприбуткова небюджетна установа.

Вона створюється для того, щоб допомагати місцевій владі втілювати регіональну стратегію розвитку. Агенція має на меті реалізацію комплексу заходів із покращення іміджу області та розвитку бізнес-середовища і є точкою перетину співпраці державного, приватного та громадського секторів.

Заклад працюватиме як офіс з надання консультацій щодо підготовки та реалізації програм і проектів регіонального розвитку.

Ірина Коновалова повідомила, що в області створено робочу групу зі створення Агенції регіонального розвитку, до складу якої входять депутати обласної ради, представники Харківського університетського консорціуму, торгово-промислової палати, громадської ради при обладміністрації. На наступному засіданні робочої групи буде обговорюватися питання залучення співзасновників.

Ірина Коновалова, заст. директора Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації 

Харківська Агенція – це вже буде не перша агенція регіонального розвитку  в Україні. Багато агенцій створено в інших регіонах, до речі, в кожному регіоні може бути не більше 1 регіональної агенції, проте вона може створювати філіали. Певний досвід вже напрацьований нашими колегами в інших регіонах, будемо його використовувати, залучати.