На Харківщині стартувала весняна призовна компанія

5 Квітня 2018

До лав армії З Харкова та області призвуть тисячу чотириста строковиків.  Це  – на триста більше, ніж під час осіннього призову минулого року. У збройних силах України служитимуть половина призовників. Інших відправлять до частин Національної Гвардії, державної спецслужби транспорту та прикордонної служби. За словами військового комісара області Юрія Калгушкіна до зони бойових дій призовників не відправлятимуть. Повістки почали розсилати з першого квітня. Тим, хто її не отримав з будь – яких причин, необхідно самостійно прийти до військкомату. Триватиме призовна компанія до тридцять першого травня.

Юрій Калгушкін,  військовий комісар Харківського обласного військкомату:

«Підлягають призову весною 2018 року юнаки від 20 до 27 років. але повістки приходять до юнаків 17, 18, 19 років. Чому? –  Для уточнення облікових даних.  Місця реєстрації, проживання, освітній рівень, сімейний стан».


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>