На Харківщині розвиватимуть внутрішній туризм

На Харківщині розвиватимуть внутрішній туризм
26 Червня 2018

На Харківщині розвиватимуть внутрішній туризм. Першим кроком до покращення туристичної привабливості регіону стане реконструкція і розвиток Шарівського комплексу. Це буде корисним не тільки для обласного бюджету, але і місцевого населення, адже туризм – це також і нові робочі місця – вважають ідеологи процесу.

Під час “Культурного ХАКАТОНУ”, який відбувся з 20 по 24 червня у Шарівці, дизайнери, художники, урбаністи, архітектори та айті-спеціалісти презентували проекти, націлені на розвиток і збереження історико-культурної спадщини регіону. Серед ідей для Шарівського комплексу були відібрані 2 проекти, які планують об’єднати в один: це «Музей світла» на базі замку та щорічний мистецький фестиваль. Такі сучасні підходи дозволять побудувати креативний простір, де мають відбуватися музичні фестивалі, виставки та інші культурні заходи. Вони зроблять це місце привабливим для туристів.

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Для того, щоб усі жителі України і Харківської області знали, які родзинки є на території України, знали, де вони знаходяться і приїздили сюди і насолоджувались тим надбанням, яке ми маємо.

Організували «Культурний ХАКАТОН» Асоціація дизайнерів «4 Блок». Вони бачать своїм завданням запропонувати проекти, які матимуть не тільки художню, але і практичну цінність.

Роман Мінін художник співорганізатор «Культурного ХАКАТОНУ»

Я хочу сказать только одно, все на полном серьезе, все интересно, я сам не ожидал, что будут такие интересные предложения. Тем не менее, мы хотим сейчас уделить большое внимание трудоустройству местного населения, и уделяем внимание именно таким проектам. Під час знайомства з результатами форуму, губернатор області Юлія Світлична підкреслила, що у цьому році влада взяла курс на збереження і підтримку історико-культурної спадщини регіону:

Юлія Світлична голова Харківської облдержадміністрації

Ми розробили і прийняли на сесії обласної ради програму щодо підтримки і збереження культурної спадщини, це надзвичайно важливо і актуально, тому що 2018 рік – це рік культурної спадщини України і Європи, який був визначений Президентом України Петром Порошенко, будемо робити все, щоб підтримувати культурну спадщину в області, так, це перший крок, але все починається з перших кроків, тому вони у Харківської області вже робляться.

Ольга Сітковська, Євген Сєріков.