На Харківщині продовжують стоворювати сучасні та комфортні умови для дошкільнят

4 Лютого 2019

У Харківській області продовжують стоворювати сучасні та комфортні умови для дошкільнят. Так, у селищі Піщанка Красноградського району відкрили дві додаткові групи, що дозволило вирішити проблему із чергою.

З пісень та віршів починається день у дитячому садочку селища Піщанка. Затишні ігрові кімнати, яскраві кольори та багато іграшок – все це запорука гарного настрою дітлахів.

Віка та Вероніка

Ты любишь в садик ходить? – Да. – Что ты любишь тут делать, играться? – Да – Во что любишь играться? – В кубики.

Раніше у селищі був дитячий садочок на дві групи, в них навчалися 40 дітлахів. Та цього катастрофічно не вистачало – розповідає завідувач. Тож було вирішено створити додаткові групи – ще на 40 вихованців. Ініціативу підтримала голова області Юлія Світлична.

Людмила Виноградова, завідувач з виховної роботи Піщанського УВК

Очереди были и в них стояло 69 детей. А сейчас человек 10, но мы всю эту потребность реализуем.

Щоб втілити задумане в життя капітально відремонтували стару будівлю. У ній раніше розміщувалися початкові класи. Тут повністю перекрили дах та утеплили корпус. А всередині зробили всі умови для перебування малечі. Сучасний ремонт, нові меблі. Приділили увагу і тим місцям, де діти не бувають – прикладом цього є харчовий блок.

Людмила Виноградова, завідувачка з виховної роботи Піщанського УВК

Совершенно все новое – начиная от кухонной плиты и заканчивая овощерезкой. Тут есть все, что нужно для работы и для детей, вообще все идеально.

Також у новому дитячому садочку з’явився власний медичний пункт.

Людмила Виноградова, завідувачка з виховної роботи Піщанського УВК

Сейчас работает медицинская сестра, утром осматривает детей. В принципе, все для детей тут есть, бактерицидные лампы. Если нужна вакцинация – тоже, пожалуйста.

Розбудова дошкільних закладів у регіоні є пріоритетним напрямком у роботі голови області Юлії Світличної. За її дорученням дитсадки мають бути не тільки комфортними, а і відповідати всім нормам безпеки та вимогам сучасності.

Євген Третяков, голова Красноградської райдержадміністрації

Не каждый харьковский садик может посоревноваться с садиками, которые есть у нас в районе. Это на сегодня максимально эффективно вложенные средства.

Лише за останні два роки під патронатом губернатора на Харківщині було створено понад 3 тисячі додаткових місць у дитячих садках.

Юлія Котелевська, Макс Артамонов.