На Харківщині продовжують роботу дитячі табори

12 Липня 2018

Літо – час для відпочинку, особливо для дітей. На Харківщині продовжують роботу дитячі оздоровчі табори.

Модні шорти, круті майки, ми стиляги. Просто зайки.

З такими кричалками та гарним настроєм у позаміському дитячому таборі стартує друга оздоровча зміна. Майже 170 дітей заїхали сюди на відпочинок. Хтось у таборі вперше, а хтось приїжджає сюди постійно. Та всі діти сходяться на одній думці.

Поліна 12 років

Я здесь первый раз, мне здесь очень нравятся вожатые, мероприятия, еда, здесь очень вкусно кормят.

Ася 11 років

Классно, тут можно играть в футбол, волейбол, любые игры. Тут классные дискотеки, классные экскурсии.

Богдан 12 років

Очень интересно, много мероприятий всегда. Не бывает дня, когда ты скучаешь.

Щоб діти комфортно себе почували у таборі, зусиллями обласної та районної влади, повністю відремонтували житлові корпуси. Потурбувалися і про пожежну безпеку. А щоб діти не нудьгували звели сучасне футбольне поле зі штучним покриттям та майданчик для занять спортом.

Юлія Масалітіна директор позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Лісова Галявина”

Каждый день наши дети собираются для отрядной работы и готовятся к мероприятиям, которые будут вечером. Это «Мистер лето» или «Миссис лето». Или же это флешмобы, майдансы. Приезжают к нам ребята, показывают научное шоу. Особенно жидкий азот – это настолько интересно.

Путівка до табору коштує майже шість тисяч гривень на двадцять один день. Та для дітей із малозабезпечених сімей , а також, дітей пільгових категорій діє обласна програма.

Оксана Малишева заступник голови Харківської районної державної адміністрації

400 путівок – це діти пільгового контингенту і обдаровані діти, путівки для яких надано безкоштовно обласною держадміністрацією. Я думаю, такий великий і значущій соціальний проект, який координує особисто Юлія Світлична, він на території  нашого закладу реалізується дуже успішно.

За весь період оздоровчої кампанії у таборі відпочине  500 дітей, віком від семи до сімнадцяти років. Загалом, по області оздоровлять 80 тисяч дітей.

Юлія Котелевська. Дмитро Поздняков.