На Харківщині попрощалися з бійцем

21 Січня 2020

Сьогодні у Гутянській школі на Харківщині вшанували пам’ять бійця-односельця Олексія Кучкіна.  Двадцятичотирирічний боєць загинув минулого тижня на Донбасі від кулі снайпера.

15 січня Олексій був на бойовому чергуванні, в повній захисній амуніції. Ворожий снайпер поцілив хлопцю прямо в обличчя. Активний, веселий та життєрадісний, – згадують про Олексія вчителі. Великого статку в родині не було, але це не завадило хлопцю бути відкритою та щедрою дитиною. Аліна з першого класу навчалася з Олексієм.

Аліна, колишня однокласниця

Запам’ятався він нам добрим, усміхненим,  доброзичливим.

На військову службу Олексія призвали у 2016 році.

Олександр Гончарук, старший офіцер Богодухівського об’єднаного військового комісаріату

Со строкової служби пішов, заключив контракт і за власним бажанням став до лав захисту Батьківщини.

Мріяв стати офіцером та збудувати власний будинок, за життя був нагороджений орденом за відвагу, – розповідають про чоловіка. Теплі слова про загиблого каже і його перша вчителька.

Інна Кісіль, перша вчителька Олексія Кучкіна

До сьогодні в мене перед очима його блакитні, добрі очі. Життя було в нього важке, але оті блактитні очі, я їх бачу і зараз на фото. Дуже жаль, для мене особисто це дуже тяжка втрата.

Олексій не єдиний вояк, з Богодухівського району, який загинув, захищаючи незалежність України.

Валентина Зирянова, перший заступник голови Богодухівської райдержадміністрації

У нас немає таких виховних заходів, на яких би не вшановували пам’ять ще трьох загиблих героїв, сподівались на трьох все закінчиться, довго був один Сергій Слісаренко, вважали його нашим янголом-охоронцем, загинув у 16 році, але не так сталося, це крає серце, душу, це наші сини.

Олексій взяв шлюб у грудні, його дружина при надії – чекає дитину. Поховали героя на Дніпропетровщині.

Оксана Кириченко,  Макс Артамонов.