На Харківщині нова очільниця патрульної поліції

15 Січня 2020

У Харківській області змінилось керівництво патрульної поліції. Размік Аганісян, який очолював копів з 2018 року, звільнився за власним бажанням. Сьогодні патрульним представили нового керівника.

Призначити по управлінню патрульної поліції в Харківської області старшого лейтенанта поліції Стрижак Альону Олегівну начальником управління патрульної поліції у Харківській області. Хочу привітати вас с призначенням. – Дякую за довіру. І хочу разом з начальником ГУ НП Національної поліції у Харківській області вручити вам шеврон патрульної поліції Харківської області. – Служу українському народові.

Свою професійну діяльність у патрульній поліції Альона Стрижак розпочала у 2015 році. Від патрульної дослужилась до заступниці начальника Управління в Хмельницькій області.

Олексій Білошицький, перший заступник Департаменту патрульної поліції Нацполіції України

Вона неодноразово доводила, те що є справжнім лідером, що дослухається до своїх підлеглих. І доводила те, що воне не каже, що робити, а власним прикладом показує. Тому я особисто вважаю, що ви в надійних руках.

За рік, що минув у Харківській області зросла кількість ДТП на 30%, тож основні задачі, які ставить перед собою нова очільниця патрульної поліції -забезпечити безпеку дорожнього руху, публічну безпеку  та ще більше підвищити рівень довіри населення.

Альона Стрижак – начальник Управління патрульної поліції в Харківській області

Я вимоглива до себе, вимоглива до інших, але перш за все я для вас хочу бути лідером, не просто керівником, який є на папері. Я людина, яка завжди включиться в будь-яку проблему, допоможу. Я завжди буду готова до спілкування.

Судячи з декларації Альони Стрижак, вона живе на зарплату, яка у 2018 році склала 219 тисяч гривень. Має автомобіль «Форд» 2014 року та є співвласницею квартири площею 66 квадратних метрів у Верхньодніпровську Дніпропетровської області. Інших доходів чи нерухомості жінка немає.

Юлія Котелевська.