На Харківщині немає програми підтримки малого бізнесу

24 Вересня 2021

 

У Харкові відбулися чергові збори громадської організації «ФОП РАЗОМ UA». Підприємці обговорили труднощі, які нині є в місті та області для малого та середнього бізнесу. Детальніше – у наступному матеріалі.

Підприємці Харківщини потребують підтримки та захисту прав. Найважливіші питання представники малого бізнесу, депутати та члени громадської організації «ФОП РАЗОМ UA» обговорили на черговій зустрічі. Вчора на сесії обласної ради депутати вдесяте не прийняли програму “З підтримки малого підприємництва” та порядок з надання безвідсоткових кредитів на стартапи та розвиток мікропідприємництва. А це наразі дуже актуально, говорить депутат міської ради Максим Радченко. Адже через пандемію чимало приватних підприємств міста та області опинились на межі закриття.

 

Максим Радченко, депутат Харківської міськради від «Блоку Світличної «Разом!»

В першу чергу це стосується малого та середнього бізнесу, тому що саме малий і середній бізнес перший потерпає від економічної кризи й всіх цих економічних обмежень для його існування і його роботи. Тому ми, представники малого бізнесу, багато років вже працюємо, я – вже більше 10 років ФОП, в першу чергу, свої зусилля направляємо на популяризацію, захист та підтримку малого бізнесу в місті Харків та Харківській області.

 

З 1 січня на підприємців очікує ще одне випробування – додаткові заходи з фіскалізації. Днями Рада з розвитку малого підприємництва розглянула законопроєкт про введення касових апаратів.

 

Олексій Дідул, підприємець, голова ГО «ФОП РАЗОМ UA»

 

Было принято за основу – поддержать проект рабочих групп по применению или не применению регистраторов расчетных операций. Т.е. за основу мы увидели фидбек от Офиса Президента и сейчас мы работаем над процедурными вопросами в плане наибыстрейшей регистрации его в зале Верховной Рады.

 

Також на засіданні «ФОП РАЗОМ UA» відкритим голосуванням обрали правління, заступників та ревізійну комісію.

 

Світлана Сухомлин, Євгеній Карпенко