На Харківщині митники вилучили понад 20 тонн цукерок з Росії

5 Квітня 2021

На Харківщині митники вилучили понад 20 тонн цукерок з Росії. Товар не відповідав тому, що було зазначено в документах. Правоохоронці вилучили цукерки і склали на чоловіка протокол.

На пункті пропуску “Гоптівка” митники виявили вантаж з кондитерськими виробами з Російської Федерації. Митному контролю чоловік надав документи, в яких був зазначений зовсім інший товар та намагався приховати партію цукерок у понад 20 тонн.

Сергій Гриценко, заступник начальника управління протидії митних правопорушень та контрабанді

Вчора пізно вночі в зону митного поста “Щербаківка” в’їхав вантажно-транспортний засіб, перевізник якого предоставив до митного контролю пакет товаро-супровідних документів на вантаж маргарин та лушпиння.  Було виявлено зовсім інший вантаж – цукерки виробництва РФ, які були приховані від митного контролю.

Силовики вилучили товар та склали на водія адміністративний протокол за статтею “переміщення товарів з приховуванням від митного контролю”.

Сергій Гриценко, заступник начальника управління протидії митних правопорушень та контрабанді

Складений протокол про порушення митних правил за статтею 483 Митного кодексу України. Санкції там дуже суворі – конфіскація товару, плюс штраф у розмірі 100% від вартості товарів.

Всі вилучені цукерки підпадають під так звані «санкційні» товари, які заборонені до ввезення на митну територію України.

Ксенія Ручка, Євгеній Карпенко