На головній площі Краснокутська відзначили «День літа»

9 Серпня 2019

Розваги та  святковий концерт. На головній площі Краснокутська відзначили «День літа».

Свято літа зібрало на головній площі Краснокутська сотні людей. Для всіх присутніх підготували безліч розваг: безкоштовні атракціони, морозиво, анімація та безпрограшна лотерея.

Ірина

Ми дуже вражені цим святом. А дітям яке свято. Все ж безкоштовно: морозиво, батути, паровозики. Дітям нічого кращого не треба.

Мілана та Анастасія

Ми тут вигравали призи. Я виграла цього динозаврика, фонарік і телефон.

Валентина

«День літа» в нашому районі вперше. Все подобається. Тут стільки різних атракціонів для дітей і морозиво безкоштовне доїдаємо. І лотерея, діти виграли купу призів. І машинки, і динозаври, і батути навіть – все безкоштовно. Свято грандіозне.

Таке свято відбулося за підтримки голови області Юлії Світличної, яка особисто завітала на захід.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Шановні краснокутчани і гості! Сьогодні дуже гарний день, ми з вами закінчуємо багато планів: фізкультурний комплекс, робимо ремонти в школах, дитячих садочках, амбулаторіях і ще багато в нас планів. Окрім наших з вами результатів потрібно планувати майбутнє. І ми обов’язково будемо спиратися на пыдтримку людей, дослухатися до побажань, а також будемо спиратися на пыдтримку вже нового уряду і Президента.

Кращих жителів району губернатор нагородила грамотами та подяками.

Сергій Сусло, Краснокутський селищний голова

Ці нагороди – це не тільки наші нагороди – це результат нашої спільної праці. Це результат праці кожного, результат роботи, яку ми бачимо. Як квітнуть наші вулиці, як ремонтуються наші лікарні, як покращуються наші сквери, парки, з’являються спортивні і дитячі майданчики. І все це завдяки нам з вами, спільній роботі з районною адміністрацією і завдяки підтримці, постійній турботі нашої шановної та чарівної Юлії Світличної.

Після урочистої частини на гостей свята чекав сюрприз – виступ народної артистки України Наталі Могилевської.

Наталя Могилевська, народна артистка України

Я очень рада быть сегодня у вас в гостях на празднике лета. Я желаю нам сегодня хорошего настроения и очень благодарна человеку, который нас здесь собрал. Юлия Светличная – удивительный человек, она – единственный губернатор женщина, она – самый молодой губернатор, она молодая, амбициозная, очень независимая – такая же, как сама Украина. С «Днем лета» еще раз и самое главное – с такими людьми, как Юлия Александровна хочется верить, что завтрашний день будет лучше чем сегодня. Я желаю вам этой веры.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков.