На дорогах Харківської області продовжуються ремонтні роботи

На дорогах Харківської області продовжуються ремонтні роботи
11 Травня 2018

Дороги обласного та державного значення продовжують ремонтувати, щодня на автошляхи регіону виходять понад тридцять бригад, вони працюють асфальтобетонною сумішшю. Як зазначив начальник управління будівництва дорожнього комплексу Департаменту капітального будівництва Ігор Турченко, в першу чергу, дорожники працюють над поточним ремонтом. Пріоритет – під’їзди до соціальних об’єктів – шкіл та амбулаторій. Ямковий ремонт триває в усіх районах області. Крім того, починаються роботи на нових об’єктах.

Ігор Турченко, начальник управління будівництва дорожнього комплексу Департаменту капітального будівництва Харківської облдержадміністрації

Також ми зі вчорашнього дня почали підготовчі роботи в Андрєєвці – це Балаклійський район. Наступного тижня ми підписуємо договір з поточного ремонту Дергачівського району Руська Лозова – роботи будуть розпочаті наступного тижня і протягом 5 днів закінчені.

Роботи з поточного ремонту розпочалися на двох трасах: Київ – Харків – Довжанський між Чугуєвом та Ізюмом. Тут йдуть роботи над вирівнюванням шару на площі 5,5 кілометри. Також відновлюють полотно на трасі Харків – Охтирка – в районі села Губарівка, там уклали майже 7 кілометрів асфальтобетонного покриття.

Михайло Богатир, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області

Мерефа-Лозова Павлоград: на ямковому ремонті працюють від 7 до 12 бригад, на напрямку Київ-Харків-Довжанський – виконання ямкового ремонту. Щодня працюємо на напрямку Харків –Вовчанськ.

Днями, якщо дозволять погодні умови, закінчать ремонт Окружної дороги.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков