На Дергачівщині з’явився новий стадіон

1 Жовтня 2018

Президент України Петро Порошенко пройшовся реконструйованим стадіоном «Авангард», що у Дергачах. Відкрити новий спортивний об’єкт Президент прибув разом із головою Харківської облдержадміністрації Юлією Світличною.

Реконструйований стадіон «Авангард» в місті Дергачі зібрав багато народу. Нового спортивного комплексу жителі міста та району чекали вже давно. Розділити радість від свята на відкриття прибув Президент України Петро Порошенко та голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

Петро Порошенко, Президент України

Дуже-дуже давно стадіон був зруйнований, потім перепроданій часній компанії і громада була позбавлена можливості на ньом займатись спортом. Потім об’єднанням зусиль – Президент попросив Юлію Олександрівну, вона попросила приватних партнерів, щоб подумали і, можливо, зробили якісний внесок в громаду і подарували те, що тоді залишилось від стадіону. Дуже добре, що вдгукнулися, що інтереси громади не залишились без реакції, що влада сьогодні повернута обличчям до громади.

Від старого стадіону тут не залишилось нічого, розповідає перший заступник Дергачівського міського голови Владислав Кисіль. Менше ніж за півроку ремонтних робіт, стадіон замайорів новими фарбами. Це стало можливим за підтримки голови області Юлії Світличної. Адже відновлення спортивної інфраструктури регіону вона тримає на особистому контролі.

Владислав Кисіль, перший заст. Дергачівського міського голови

Цей стадіон дуже необхідний як місту, так і району, оскільки місто є районного значення, тому цей стадіон не є тільки для мешканців і спортсменів міста, а є центральним стадіоном всього району. У місті 20 000 неселення, в районі – 95, тому всі 95 тисяч можуть розраховувати на цей стадіон. Тому що таких стадіонів в районі на данний момент немає жодного.

На одному з новеньких полів зі штучним покриттям на стадіоні «Авангард» проходять змагання на Кубок Президента України по футболу серед школярів. Зібрались команди з різних областей України, аби поборотися за головні призи: поїздки до Франції, Хорватії та Єгипту.  Не зважаючи на невеликий дощ, команди грають завзято і кожна сподівається на перемогу.

Місцеві жителі пам’ятають, який вигляд мав «Авангард» ще минулого року. Говорять, що раніше таких умов на стадіоні годі було чекати.

Раїса, жителька Дергачівського району

Красиво, ухожено, поле лучше стало, травка – лучше, вот скамейки, этого тренажерного не было, не было для зрителей накрытия, ничего не было. Ну, довольно хорошо, уютно, туалетов не было. Сейчас прекрасно, мне нравится.

По закінченню змагань перемогу здобула харківська футбольна команда «Металіст». З рук Президента переможці отримали кубок та путівку на поїздку до Франції.

Даня, гравець команди-переможця Кубку Президента України

Когда ты ходишь. Ты ходишь. А когда ты победил – все! Когда ты поднимаешь кубок вверх, то такое чувство, как будто ты какой-то крутой. Как из футболистов настоящих.

Глава держави висловим надію, що той, хто не переміг цього року, в наступному обов’язково отримає кубок першості. Петро Порошенко наголосив, що важливо завжди вірити у перемогу, особливо – у спорті. І підкреслив, відкриття дергачівського стадіону – це, в першу чергу, свято для дітей.

Петро Порошенко, Президент України

Вітаю футболістів і зичу їм перемог не лише на Кубку Президента, а й будемо вигравати в європейських кубках і хто знає, може коли-небудь ці хлопці будуть підіймати прапор України у зв’язку з перемогою  на чемпіонаті світу.

Олена Павличенко, Макс Артамонов.