Михайло Добкін провів зустрічі з харків’янами

28 Липня 2021

Лідер громадського об’єднання «Наш Дім – Харків» Михайло Добкін провів зустрічі з харків’янами в двох «ДОБКІН ХАБах». Політик поспілкувався з жителями Харкова, а також вислухав їхні проблеми і відповів на хвилюючі питання.

На зустрічі, куди приїхали жителі різних районів міста, говорили про проблеми містян  і можливі варіанти їх вирішення. Головні проблеми, які непокоять людей – це руйнація старого житлового фонду і відусутність його реконструкції, погані комунікації, неможливість отримати якісні медпослуги чи банальна відсутність коштів на лікування,  розбиті дороги, проблеми екології. Лідер команди «Наш Дім – Харків» зазначив, що поки якістю життя в Харкові хвалитися складно, системного розвитку міста не видно. Разом з тим, він висловив готовність зробити все можливе, щоб кожна людина могла отримати ті послуги, які надає місто для того, щоб людям було зручно тут жити. Головним критерієм зручного життя Михайло Добкін назвав достуність.

Михайло Добкін, лідер громадського об’єднання «НАШ ДІМ – ХАРКІВ» 

Есть другие территории, где люди выходят и у них нет доступности всех услуг, систему образования построили так, что есть школа в каждой районе, но это мало,  нужны и другие услуги, за чем-то специализированным можно приехать и в центр, в Парк Горького можно приехать и с ХТЗ, но за другими услугами приезжать в центр невозможно.

Михайло Добкін певен, що потрібно створити для жителів Харкова програму, за допомогою якої раз на рік пересічним жителям будуть відшкодовувати компенсацію на оплату комунальних послуг. На завершення Михайло Добкін запросив своїх прихильників, які так само, як і він хоче, щоб місто розвивалося в правильному напрямку, долучитися до об’єднання  «НАШ ДІМ – ХАРКІВ» та працювати разом із ним над вирішенням найболючіших проблем міста.

Анна Почапська