Мрії збуваються

23 Липня 2018

Вчора на матчі побував і ще один особливий гість. Одинадцятирічний Сергій із маленького селища Краснокутського району. Хлопчик завжди мріяв побувати на великому стадіоні та побачити справжню футбольну гру. На початку літа із хлопцем сталася жахлива подія, його вкусила ядовита гадюка. На щастя, він видужав і здоровий та щасливий приїхав до Харкова, аби побачити дебютний матч Металіста. Квитки хлопчику подарувала голова області Юлія Світлична.

Ці кадри зроблені на початку червня. Одинадцятирічний Сергій із селища Козіївка, потрапив до лікарні після того, як його вкусила змія. Хлопчик рвав черешні неподалік від дому, а спускаючись з дерева натрапив на гадюку.

Віталій Цибинога батько хлопчика 

Наступил, услышал укус. Сестра увидела большое черное уползло. Он прибежал домой, говорит: «Папа, меня змея укусила».

Протиотрута, що необхідна була хлопчику була тільки у Харкові. Тож, щоб врятувати дитину задіяли санавіацію. Літаки для порятунку жителів Харківської області використовують вже понад два роки. Усі витрати беруть на себе волонтери.

Юрій Покусаєв пілот ГО «Цивільний повітряний патруль» 

До Краснокутська, десь 2 години автомобіль їде. У нас це зайняло 25 хвилин. Я вважаю, цим ми врятували життя.

За станом здоров’я Сергія слідкували не тільки лікарі, а і місцева та обласна влада. А щоб хлопчик скоріше одужав, голова області Юлія Світлична пообіцяла подарувати йому квитки на футбол.

Олексій Белоцький голова Краснокутської РДА 

Выяснилось, что Сергей очень любит футбол – это одно из его хобби. И у него есть мечта, попасть на стадион и посмотреть матч нашей любимой команды «Металлист». Вчера начался чемпионат, и Юлия Александровна презентовала ему билеты на матч. Мы организовали его доставку с отцом и вчера, он был на матче

Квитки на матч Юлія Світлична вручила Сергію особисто, перед початком гри. А по закінченню подарувала хлопчику атрибутику футбольної команди.

Юлія Котелевська, Макс Артамонов, Євген Серіков.