Міжнародний день інформування про аутизм

2 Квітня 2018

2 квітня в усьому світі відзначають Міжнародний день інформування про аутизм. Цього року до міжнародного руху долучились Харків, Київ, Львів. В багатьох містах відбулись флешмоби на підтримку дітей та дорослих з аутизмом.

За інформацією Харківського обласного центру здоров’я на диспансерному лікуванні в регіоні перебуває 431 пацієнт з діагнозом «аутизм». Рік тому людей з таким захворюванням було виявлено 338.

Для довідки: Аутизм є розлад, який виникає внаслідок порушення розвитку в головному мозку дитини. Цей розлад характеризується вираженим і всебічним дефіцитом спілкування і соціальної взаємодії, досить обмеженими інтересами, а також часто повторюваними діями. Гостроту цих ознак можна визначити вже у віці до трьох років. Захворювання має генетичний характер і його основні причини поки не відомі науці, однак своєчасна реабілітація дитини з ранніх років його життя дозволяє у багатьох випадках домогтися впевнених результатів у соціальній адаптації, що сприяє більш повноцінному життю.


Speak Your Mind

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>