Місто Лозова відсвяткувало своє 150-річчя

17 Вересня 2019

Місто Лозова відсвяткувало своє 150-річчя. Святковий концерт з цієї нагоди відвідала губернатор Харківщини Юлія Світлична.
На заході побувала і наша знімальна група.

Великий концерт з нагоди 150-річчя з Дня заснування Лозової пройшов на головній площі райцентру.
Під час робочої поїздки до Лозівського району голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична завітала на святковий захід. Керівниця області привітала всіх жителів міста Лозова та передала особисті вітання від Президента України Володимира Зеленського.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Сьогодні велике свято! Сьогодні ми дякуємо всім, хто працював, хто захищав, хто розбудовував і прославляв Лозову. І сьогодні маємо змогу продовжувати гарні справи, об’єднуватися заради перемог, в нас з вами було багато приводів для того, щоб зустрічатися, планувати, а зараз маємо можливість для того, щоб підбити проміжні підсумки роботи. Як водиться, ми прийшли на день народження з особливими новинами. Та дорога, на яку Лозова чекала десятиріччями, сьогодні відновлена, вона проїзна та для всіх відкрита. Дякуємо всім, хто надихав, підштовхував, будував, хто сплачував податки, хто кожного дня робив усе для того, щоб наша мрія втілилася в життя.

Також зі святкової сцени земляків привітав міський голова Сергій Зеленський. Він подякував Юлії Світличній за підтримку, яку має місто.

 Сергій Зеленський, голова Лозівської міської ради

Хотів би подякувати Юлії Олександрівні за те, що вона взяла мене у свою команду, тому що без її допомоги ми, мабуть, не зробили б таке процвітаюче місто. Рік тому, коли ми підняли питання ремонту дороги до міста Харків, ніхто не вірив у це. А сьогодні ще й відкрили окружну дорогу.

Під час свята у Лозовій працювали тематичні виставки та музейні експозиції, торговельні павільйони, проводили різноманітні конкурси. Вечір продовжили виступи артистів української естради, а головним подарунком став виступ популярної співачки Ірини Білик.

Ольга Сітковська, Дмитро Позняков