“Металіст 1925” переміг “Оболонь Бровар”

21 Жовтня 2019

У рамках 14-го туру Першої ліги “Металіст 1925” на своєму стадіоні  переміг  “Оболонь Бровар” з рахунком 2:1. Як говорять тренери та вболівальники, перевага протягом двох таймів була на стороні «Металісту 1925».

Не зважаючи на те, що на момент гри «Оболонь» була перша в турнірній таблиці, «Металісту» вдалося у непростій грі перемогти гостей. Головний коуч  Металісту 1925 зазначив, що гра була важкою, не дивлячись на перемогу.

Андрій Демченко, головний тренер ФК «Металіст 1925» 

Команды играли, которые находятся на верху турнирной таблицы, накал очень приличный, никто не хотел уступать, сразу было видно, что команды серьезно настроены, поэтому мы понимали, что прогулки не будет, будет столкновение, мужская игра, мы подготовились, разобрали стиль «Оболони», команда очень организована, не зря она находится наверху турнирной таблицы.

Демченко, аналізуючи матч, говорить, що моментів для того, аби забити гол було достатньо у двох команд. Проте харків’яни мали цього разу більше професіоналізму.

Андрій Демченко, головний тренер ФК «Металіст 1925» 

Я благодарен ребятам, при такой игре не били куда попало мяч, придерживались нашего стиля, но тяжело всегда бывает.

На сьогодні «Металіст» має підтримку як з боку вболівальників, так і з боку обласної влади.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

Дійсно, дуже переживаємо за розвиток футболу харківського,  по-перше,  і, звичайно, хочемо підтримати команду і, я певен, що за рік ми побачимо нашу команду в Прем’єр-лізі, принаймні обласна державна адміністрація, вболівальники клубу роблять все, щоб підтримати нашу команду сьогодні «Металіст 1925».

Варто нагадати, що Харків на сьогодні чи не двічи на тиждень проводить на стадіоні «Металіст» ігри великого футболу.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації 

У нас футбол дуже активно розвивається, декілька років у нас не було великого футболу. Обласна державна адміністрація, особисто Юлія Світлична, зробили багато, можно сказати, неможливе, щоб великий футбол повернувся в Харків. Ми можемо згадати, скільки збірна провела матчів у Харкові, це ігри Кубки Європи, це Кубки Ліги Чемпіонів. Це єдине місто, що останні роки приймає Лігу Чемпіонів.

Вже завтра на «Металісті» зустрінеться донецький «Шахтар» з хорватським  «Динамо» (Загреб)  у рамках Ліги Чемпіонів.

Анна Почапська, Євген Сєріков.