Мер Харкова Геннадій Кернес відреагував на висловлювання нового губернатора

7 листопадаа 2019

Мер Харкова Геннадій Кернес відреагував на висловлювання нового губернатора. Нагадаємо, напередодні Харківщину відвідав Президент України Володимир Зеленський. Він побував на Харківському авіаційному заводі, де провів нараду щодо роботи «Укроборонпрому» та підприємств Харківської області, що підпорядковані цій структурі, та під час наради Президент представив нового голову обласної державної адміністрації, ним став Олексій Кучер.

Олексій Кучер, голова Харківської облдержадміністрації

У нас історично вже склалось так, що є Харків, а є Харківська область. Я неодноразово вже про це повідомляв. Це як начебто якийсь окремий регіон, але дуже важливо, що я тепер як особа, яка очолює Харківську обласну державну адміністрацію, я відповідаю за всіх мешканців на території Харківської області. Харків не має особливого статусу, тепер я відповідаю за людей, які живуть в Харкові, а їх більшість в місті Харкові.

Реакція на ці слова мера Харкова не змусила на себе довго чекати та з’явилась на телеграм-каналі Геннадія Кернеса.

«Відносно нового губернатора. Мені було дивним почути його слова, що Харків – це окрема держава. Хочу нагадати новопредставленому голові області – Харків є невід’ємною частиною України. З урахуванням цього, пропоную новоспеченому губернатору встати перед дзеркалом, зняти з голови  корону властителя «окремої держави», що не відбулась та подумати про те, що корисного він може зробити на посаді голови облдержадміністрації для регіону.»

Нагадаємо три роки поспіль область очолювала Юлія Світлична. Напередодні, на своїй сторінці у «Фейсбук» вона підбила підсумки роботи за цей час та зазначила, що і надалі буде працювати задля добробуту кожного жителя Харківщини.

Юлія Світлична, голова Харківьсокї облдержадміністрації

Це були складних, але неймовірно важливих три роки.

Кожного дня я була заряджена на розвиток Харківщини та допомогу людям. Турбота про людей – це не гасла – це дії, і для мене це важливо.

Багато чого вдалось зробити. Ми реалізували багато проектів, за які десятиріччями ніхто не намагався братися, безліч важливих для людей проектів вже розпочаті. Обласна філармонія, найсучасніша школа в Пісочині, будівництво метро та найсучаснішого комплексу поводження з відходами, найбільший в Україні регіональний центр адміністративних та соціальних послуг, розпочате будівництво нового медичного центру європейського рівня, відновлення магістральних доріг до Донецької, Дніпропетровської, Луганської та Сумської областей – саме харківські найбільші проекти стали знаковими для всієї України! Комплексне відновлення по всій області лікарень, шкіл, дитячих садків, закладів культури та спортивних об’єктів. До Харкова повернувся великий спорт та значні світові спортивні події.

Харківщина стала новим центром міжнародної співпраці, а публічна підтримка наших дій послами країн G7 тільки підтверджує особливу довіру до Харківщини з боку міжнародної спільноти.

Не буду перелічувати всього, треба далі працювати.

І ще – ми виконували обіцянки).

Жодна посада або статус не важливі.

Важливі справи!

Люблю Вас! Я з Вами!)

Харківщина найкраща!!!