Медичні заклади на Лозівщіні потребують оновлення

5 Березня 2020

Медичні заклади на Лозівщіні потребують уваги з боку влади, впевнені їх жителі. Адже деякі з них вже давно не мали ремонту та оновлення обладнання.

Темні коридори, старе обладнання, відлущена фарба на стінах. Безліччю надрукованої інформації зустрічає відвідувачів реєстратура. Місцями Лозівська поліклініка має занадто похмурий вигляд.

Медсестра Тетяна у маніпуляційному кабінеті щодня приймає близько 30 пацієнтів. Але на умови роботи особливо не скаржиться.

Тетяна Ільїна, медична сестра

Ну так, все у нас тут есть, что необходимо. Немножко ремонт сделать и все.

Говорить, в кабінеті є новий бойлер з гарячою водою, тож все чудово. Але будь-кому одразу стає зрозумілим, що меблі та обладнання тут давно треба міняти.

Олег Сухомлин, заст. дир. Лозівського територіального медичного  об’єднання з поліклінічного розділу робіт 

Ну навіть 80, початок 90-х років – це вже морально устарівше і рентгенівське обладнання, і стерилізаційне, ну і інші, ті, що необхідні для роботи.

Поліклініка збудована у 75-му році та потребує не тільки  косметичного ремонту, розповідає Олег.

Олег Сухомлин, заст. дир. Лозівського територіального медичного  об’єднання з поліклінічного розділу робіт

Ще в 17 році підготовлена документація на укріплення підсилюючих споруд. Коштів на той час знайдено не було. Зараз це все значно дорожче.

Роботи ще багато, розповідають медики, проте за кілька останніх років поліклініка почала змінюватися. Так, за ініціативи тодішньої губернаторки Юлії Світличної, капітальний ремонт було зроблено у фізіотерапевтичному відділенні, замінені меблі та медичне обладнання, а ще збудована сольова кімната.

Юлія Світлична, депутат Харківської обласної ради 

Коллектив такой очень убежденный и болеющий за свое дело. Трепетно относится ко всему, что сделано и сохраняет его в хорошем состоянии. Безусловно, такие преобразования должны продолжаться  и в каждой больнице должны быть хорошие условия с качественным ремонтом, с хорошими возможностями как для пациентов, так и для врачей, для медицинского персонала.

Ольга Ашиткова мріє створити у центрі комплексної реабілітації «Жемчужинка» соціально-побутове відділення. Реабілітацію у закладі сьогодні проходить більше 50 дітей. Центр потребує розширення, проте на це потрбне не лише бажання, а й значні кошти, говорить жінка.

Ольга Ашиткова, директор КУ  «Центр комплексної реабілітації для людей  з інвалідністю «Жемчужинка»

Начиная с 2008 года, мы начали собирать единомышленников вокруг себя семей, детей. Только в 2013 мы официально сделали громадську организацию. Потом было множество проектов. С января 19 года мы уже самостоятельный «Центр комплексной реабилитации «Жемчужинка».

На той час  створенню центру значно посприяла тодішня губернаторка Юлія Світлична, розповідає Ольга. Сьогодні ж жителька Лозової чекає того моменту, коли діти з інвалідністю матимуть більше можливостей у реабілітаційному центрі.

Олена Павличенко, Дмитро Поздняков.