Масштабна пожежа сталася вранці у Харкові

8 Квітня 2019

Масштабна пожежа сталася вранці у Харкові. Горіла приватна станція технічного обслуговування на проспекті Любові Малої. На пожежі ніхто не постраждав.

Повідомлення про те, що горить приватне СТО на проекті Любові Малої, 93, це Новобаварський район, надійшло вогнеборцям на початку 9-ї ранку.  На місце загоряння виїхало 5 пожежно-рятувальних підрозділи на автоцистернах. Коли рятувальники прибули на місце, площа загоряння вже була великою. Вогняна стихія встигла охопити гаражний бокс. Відкритий вогонь та значне задимлення – за таких умов дснсникам довелося гасити пожежу:

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області   

Коли приїхали наші підрозділи, то площа вже була 450 квадратних метрів, і я хотів би звернути увагу на те, що горіли дерев’яні елементи покрівлі, у тому числі утеплювач. Він був згораємий, і дуже швидко розповсюджувався вогонь  – мається на увазі по цим конструкціям.

Як розповіли у Головному управлінні ДСНС області, вогонь міг перекинутися на сусідню будівлю. У ній, як і на СТО, на момент пожежі вже були люди. Тож була загроза їх життю та здоров’ю:

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області   

Вдалося не дати розповсюдження пожежі на поруч розташовану чотириповерхову будівлю, адміністративна будівля, там офіси. Постраждалих, загиблих немає.

Обстежуючи місце пожежі, дснсники встановили, що всередині охопленого вогнем приміщення є декілька авто.  Ризикуючи життям, рятувальники виштовхали і врятували 3 легковика. О 8.38 пожежу вдалося локалізувати, о 11.14 – загасити повністю. Наразі існує кілька версій причин пожежі:

Ігор Лупандін, помічник начальника ГУ ДСНС у Харківській області   

Попередня причина, котра розглядається, це технічна – мається на увазі чи коротке займання електропроводки, чи порушення правил експлуатації, використання електрообладнання. Ці дві причини зараз розглядаються.

На місці пожежі працюють правоохоронні органи, які з’ясовують усі обставини події та суми нанесених збитків.

Ірина Дергоусова,  Євген Сєріков.