Майже збудований минулого року фізкультурний комплекс у Дергачах нині презентують як нове «Велике будівництво»

29 Липня 2020

Фізкультурно-оздоровчий комплекс у Дергачах вже майже готовий до відкриття. Історія його зведення почалася декілька років тому, більше того – здати в експлуатацію об’єкт планували ще наприкінці минулого року, але процес затягнувся.

Житловий мікрорайон у Дергачах – декілька багатоповерхівок, в основному живе молодь з маленькими дітьми. Понад десять років  Дергачі чекали на новий фізкультурно-оздоровчий комплекс. І ось він готовий – залишились чорнові роботи – кажуть тут.

Официально, я думаю, где-то 1 сентября.

Почали будівництво декілька років тому.  Тоді таке рішення  прийняла  на той час губернаторка Харківщини Юлія Світлична. У період її каденції на посаді голови Харківської облдержадміністрації тут звели каркас, стіни, підвели комунікації.

Юлія Світлична, народна депутатка України 

Є над чим працювати і дуже сподіваюся, що сподівання людей будуть виправдані. Найголовніший приорітет – те, що хвилює людей, потрібно слухати, що в першу чергу потрібно робити.

Новий спортивний комплекс почали будувати  у Дергачах паралельно з іншими районами.  Та наприкінці минулого року, після зміни керівництва області, роботи стали просуватись повільніше. Проекту дали назву «Велике будівництво», хоча побудовані об’єкти буди на 90%, а після майже річної заморозки їх просто добудовують.

Юлія Світлична, народна депутатка України 

Конечно, нам не удалось сделать всё сразу. Тем не менее вы увидели, что потихоньку. Мы приводили всё в порядок.  Заклад планували побудувати за рік, говорили ще у 2019 в місцевій районній  адміністрації,  проте фінішують лише на прикінці літа.

Таких 5 штук надо, у нас детей много взрослых много, надо и надо. детки есть а заниматься нечем, маловато площадок.

Поруч школа, спортивного майданчика, немає, тому на ФОК у місцевих велика надія.

Хорошо, если б этот ФОК был для школьников открыт, чтобы там уроки физкультуры были.  Вы пойдите, посмотрите, что они за школой сделали, какую спорт площадку, дети по корням бегают, это же не соответствует ничему.

Люди згадують, що декілька років тому тут говорили про будівництво басейну, проте на сьогодні це залишилося лише в планах.

Еще обещали нам бассейн. Бассейн нам нужен, детей много, он нам очень нужен,  не у всех есть возможность в Харьков добираться.

Я думаю – да, еще бы не мешало бассейн.

Мне он уже не нужен, а вот для поколения нашего, я думаю, надо, лучше, чем курить, пиво пить.

Подібні фізкультурно-оздоровчі комплекси почали будувати по всій області у 2017 році. За 2018 і 2019 рік відкрили майже 10 центрів. Цього року чекають на відкриття лише одного – у Дергачах.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.