Ліцеїсти склали присягу

21 Жовтня 2019

Майже сотня молодих ліцеїстів сьогодні склали присягу та пообіцяли служити українському народові. Цьогоріч ліцей «Правоохоронець» вперше за роки свого існування прийняв до своїх лав і дівчат.

Борис Корляков, ліцеїст

Я би хотів захищати Україну на фронті кібербезпеки. Я вважаю, що в майбутньому інформаційна безпека стане на рівень з фізичною безпекою.

Із таким піднесеним настроєм та готовністю служити на благо своєї країни ліцеїсти навчального закладу «Правоохоронець» прийшли на свою, першу в житті, присягу. Перед батьками та викладачами вони присягнули на вірність українському народові.

Цьогоріч вперше до ліцею мали змогу вступити не тільки хлопці, а і дівчата.  Шістнадцятирічна Катерина говорить, стати ліцеїсткою – це поклик душі. Сумнівів у дівчини не було, тим паче її вибір підтримали батьки.

Катерина Луженцева, ліцеїстка

Це важко, це важка професія, але це цікаво та потрібно. Я впевнена, що я зможу внести якийсь вклад в суспільство та в розвиток держави та допомогти людям. Це – найголовніше.

Ліцей «Правоохоронець» –  це спільний проект університету внутрішніх справ та Харківської обласної державної адміністрації.

Анатолій Бабічев, заступник голови Харківської облдержадміністрації

Сьогодні, дійсно, велика подія для ліцеїстів, які вирішили спробувати себе та стати правоохоронцями. Тому що в Харківській області існує низка закладів освіти, там де можна вже обрати свій наступний шлях в старшій школі. Колись це був ліцей міліції, сьогодні це ліцей «Правоохоронець», обласний ліцей, де ми приймаємо на навчання дітей з багатьох регіонів Харківської області, з міст Харківської області.

Дмитро Швець, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ

Важливо, щоб ми мали змогу захищати державу і це перший крок цих ліцеїстів до статусу захисника нашої держави. Вони будуть опановувати і отримувати знання. Я впевнений, що буде підтримка з боку обласної адміністрації і від університету внутрішніх справ.

Погони ліцеїстів сьогодні отримали 90 вихованців закладу, серед них 13 дівчат.

Юлія Котелевська, Макс Артамонов.