Лідер громадської організації «Наш дім – Харків продовжує серію зустрічей з харків’янами

10 Вересня 2021

Обговорити те, що хвилює людей – під час особистого спілкування. Лідер громадської організації «Наш дім – Харків» Михайло Добкін продовжує серію зустрічей з харків’янами. Подробиці – далі.

Чергова зустріч Михайла Добкіна з харків’янами. У людей чимало питань, адже невирішених проблем у Харкові вистачає. Містяни скаржаться на бездіяльність влади у питанні ремонту будинків – дахи, що давно протікають, під’їзди, що не перший рік потребують ремонтів, та занедбані двори. Лідер громадської організації говорить – у Харкові давно назріла потреба займатися не тільки тим, що видно з фасаду:

Михайло Добкін, лідер ГО «Наш дім – Харків»

Пришло время заниматься не только центральной частью города, нужно заниматься всем, что находится ближе к окраинам, как бы центральные общие зоны, отдыха.

У Харкові необхідно зробити паспортизацію дворів, щоб мати розуміння, які саме роботи потрібно провести у кожному з них. За бажання участь у цьому можуть брати харків’яни, це дозволить врахувати думки жителів багатоповерхівок при проведенні благоустрою дворів – переконаний Михайло Добкін. Робота з впорядкування повинна проводитись комплексно і системно – з тим, щоб за кожен напрямок відповідали фахівці певного профілю.

Михайло Добкін, лідер ГО «Наш дім – Харків»

Я хочу, чтобы эта территория, она не просто была сделана. Проще всего сделать площадку, эта территория должна, все дворы должны быть сделаны, чтобы были люди, которые их обслуживают.

Зустрічі лідера громадської організації з харків’янами триватимуть і надалі. Також передати свої пропозиції Михайлу Добкіну харків’яни можуть, завітавши до одного з Добкін-ХАБів. Наразі у місті працює п’ять таких майданчиків у різних районах.

Світлана Сухомлин