Курсанти університету цивільного захисту навчали школярів самообороні

11 Вересня 2020

Курсанти університету цивільного захисту навчили школярів бойовим прийомам. Олімпійський урок пройшов в одній зі шкіл міста. Там побували і наші журналісти.

Сьогодні у дев’ятикласників 5-ї школи незвичайний урок фізкультури. Замість вчителя його проводять курсанти університету цивільного захисту та підполковник служби Валентин Головко – чемпіон України та континентальний чемпіон за версією WBA з професійного боксу.

Валентин Головко, підполковник служби цивільного захисту

Ця ідея прийшла тому, що зараз діти були на карантині, просиділи тривалий час вдома і мало займались рухливими видами спорту  і взагалі спортом. Тому наша задача – пропагандувати здоровий спосіб життя і спорт.

Спочатку дітям продемонстрували прийоми карате та боксу. А потім провели невеликий майстер-клас. На ньому школярів навчили основним прийомам у різних видах професійного спорту.

У нас классный руководитель – учитель физкультуры, у нас и так уроки очень интересные, а этот был еще более увлекательный.

Понравилось все, мастер-класс довольно хороший. При нападении можно защититься.

Урок был очень интересный, понравился, для себя узнал очень много интересного. В целом это очень хорошо то, что они приходят – это очень круто.

Вчитель фізкультури – в минулому професійний футболіст подібні відкриті уроки тільки заохочує.

Юрій Дядюх, вчитель фізичної культури

Самое главное, что у них есть желание. Такой возраст – 9, 10, 11, что уже больше готовятся к ЗНО.  Ну вот, спасибо курсантам, что пришли, показали детям. Детям очень интересно на самом деле, что-то новое для себя вынесли и я, как учитель, что-то новое для себя увидел.

Так звані олімпійські уроки курсанти цивільного захисту планують проводити і надалі, щоб популяризувати спорт серед молоді.

Юлія Котелевська, Євген Сєріков