Курсанти університету Повітряних Сил імені Кожедуба отримали дипломи

22 Червня 2019

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Кожедуба – випуск. Дипломи про завершення навчання курсанти отримали урочисто – на площі Свободи.

Вранці на площі Свободи багатолюдно – випускники, їх батьки, викладачі та харків’яни, які завітали на свято. У випускників емоції просто зашкалюють:

Олег Шатун, випускник Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба

Для мене це дуже радісний момент, а також відповідальний, оскільки я буду проходити свою службу на офіцерських посадах Міністерства оборони України. Я вважаю, що на цьому напрямку я зможу принести найбільше користь нашій країні.

Ірина Шатун, мати випускника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба

Хвилювання, мабуть трошки, за долю дитини, за нашу країну,  в нас династія, батько його військовий, дідусь був військовий.

Олександр Шатун, брат випускника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба

Я пишаюся моїм братом. – Ким хочеш стати, коли виростеш? – Танкістом.

Серед тих, хто завершили цьогоріч навчання в університеті Повітряних Сил, є і дівчата:

Світлана Суходольська, випускниця Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба

Честно, пока не верится, не верится. Что мы последний день с ребятами, что это крайнее наше прохождение, очень трогательно, много эмоций, радости и грусти – то, что мы все расходимся.

Вікторія Марченко, мати випускниці Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Кожедуба

Ой, эмоции – радость, в принципе, наверное, сбылась моя мечта – что в детстве у меня не осуществилась, а ребенок мой осуществил. Тоже хотела быть офицером, просто по контракту послужили, а ребенок пошел по нашей линии, по военной –  династия военных.

Цьогоріч дипломи отримали майже 400 випускників національного університету Повітряних Сил, з них 6 – диплом із золотою медаллю, майже 30 – дипломи з відзнаками. Випускники різних факультетів вишу урочисто крокують маршем площею Свободи:

Серед випускників також – майже 40 лейтенантів, батьки яких брали участь у бойових діях на Сході  країни під час проведення АТО та ООС, у Афганістані, Іраку.  48 випускників університету мають особистий бойовий досвід, набутий під час участі в АТО. Троє із них нагороджені державними нагородами – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.  Під час урочистостей випускники і викладачі університету отримали відзнаки Міністерства оборони України та Харківської облдержадміністрації.

До урочистостей з нагоди випуску в Національному університеті Повітряних Сил імені Кожедуба на площі Свободи відкрили виставку військової техніки. Вона триватиме до вечора 22 червня.

Ірина Дергоусова, Євген Сєріков.