Куди піти відпочити?

31 Січня 2020

Вже цими вихідними події міста не дадуть вам сидіти дома біля телевізора.  Цирк запрошує на програму «Цирк на воді». Театр «Може бути» цього тижня підготував низку вистав – «Імперія Янголів», «Станція Нескінченна».

До театру Шевченка їдуть гастрольні вистави – 3 лютого там покажуть «Жениха  викликали, дівчата» шостого лютого – комедію «Папаши».

В оперному театрі – «Севільський Цирульнік», «Любов до трьох апельсинів» , та «Самсон і Даліла»

Анна Почапська, кореспондент

Зараз набирає обертів такий собі маст хев, коли на ваші месенджери у телефоні надходять повідомлення, де вас запрошують  прийти на бескоштовну дегустацію устриць, пройти кулінарні чи психологічні курси. Або Червоний Хрест запрошує вас пройти курси надання першої медичної допомоги. Українці перехоять на новий рівень дозвілля – вони не лише ходять до театрів та кіно, а й можуть на вихідні злітати на відпочинок за кордон.

Ресторани пропонують харків’янам пройти кулінарні курси, навчитися готувати м’ясо, правильно пити віно та обирати сир до нього.  Цікаво, що популярними ці курси стають  серед ділових успішних людей, які хочуть бути успішними і в приготуванню фондю.  Дітей також вчать готувати, наприклад,  вареники, а потім гуртом їх їсти.

Також для малечі в ТЮЗі покажуть   «Стійкий олов’яний солдатик», «Незнайку». Театр «Мадригал»  покаже виставу «Кай і Герда».  Театр ляльок  представляє «Колобок», «Дюймовочку», «Малиш та Корлсон».

Концерти відбудуться в ДК Міліції – там концерт камерної музики «СУАРЕ». І, як завжди, Харківська філармонія  афішує свої концерти.

Юрій Янко, директор Харківської обласної філармонії 

Всі ми знаємо, що світ відзначає ювілей Бетховена, і ми долучилися до цього – 12 лютого запрошуємо на концерт першої симфонії а також потрійний концерт, де будуть артисти з Бельгії та Німеччини. Ми вас запрошуємо.

Харків’яни традиційно розказують нам, де проводять своє дозвілля.

Ходим часто, потому что работаем там, я работаю артистом в оркестре, а она – начальник отдела видеопроекции. Зритель хороший, благодарный, есть отдача.

К сожалению, не часто – редко. Наверное, несколько лет назад с подружками в театре, и в кино – также.

В театры хожу очень редко, на вечеринки – тоже, в основном – в кино. Последний раз был на «Черной пантере». Очень интересный – актеры, интересно, достойный фильм. По ночным клубам название я вам сейчас не скажу, но в основном – по ночным клубам, с девушкой в театр могу сходить.

Щодо нічного життя, то в «Москвич бар»  гратиме  вихідними  Болотін, а в «Опіум бар» – діджей Конь.  Кінотеатри Харкова запрошують на  прем’єру «1917», «Кролік Джоджо», «Наші котики», «Маленькі жінки», «Мої думки тих» та інші.

Анна Почапська, Дмитро Поздняков.